Buty Sportowe

Status
Zamknięty.
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Co do Sprandi tez mogą być. Kupiłam sobie je bo bardzo mi się podobały, ale jesli chodzi o markę to wolę nike
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
5 i 8 :D

Tylko spójrzcie na te shox'y :D
Zajefakenbiste! :D
shox1.PNGshox2.PNG
shox39mo.png
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
To nie jest temat który krytykuje kogoś kto nie kupuje tzw. firmowych butów tylko wymiana opini na temat butów sportowych. Każdy przecież kupuje to co chce !!! Ja ale uważam, że Nike czy Adiki czy Pumy są wygodniejsze i dlatego kupuję takie a nie dla marki, poprostu dla wygody i też dlatego, ze mi się podobają się podobają. Pozatym wolę dać więcej i wiedzieć, że buty nie rozlecą mi sie za 2 tygodnie, bo tak miałam i od tego czasu już taich nie kupuję.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Pozatym wolę dać więcej i wiedzieć, że buty nie rozlecą mi sie za 2 tygodnie, bo tak miałam i od tego czasu już taich nie kupuję.
Dokładnie.
a na firmowe mamy gwarancje.
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Tzn w świetle prawa na każde buty przysługuje dwa lata gwarancji o ile buty nie sa zakupione od razu z wadą wtedy okres gwarancji jest inny. I jak sprzedawca mówi rok to kłamie. Tak samo nie można w żadnym sklepie powiesić kartki po odejści od kasy reklamacji nie uwzględnia się - łamią prawo, ale i tak nikt na to nie reaguje.

W firmowych sklepach bez problemu jest przyznawana gwarancja a np w ccc robią straszne problemy, moje dwie kumpele i kuzyn dostali identyczne odmowy z tego własnie sklepu, mówię wam słowo w słowo (w 2 przypadkach to były buty zimowe i jedne letnie). Ale poszedł do Rzecznika Praw Konsumenta i wtedy dostał od razu zwrot pieniędzy.

Więc nie dajcie się, to może trochę nie na temat ale jak już o gwarancji to musiałam napisać bo mi sie przypomniało a nie podoba mi sie to, ze w POlsce wykorzystują to, że NIEZNAJOMOŚC PRAWA SZKODZI !!!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
oo Kingus nie wiedziałam zarówno o dwuletniej gwrancji, jka i o tym, ze mój temat jest inspiracją ;) mi z wszystkich pokazannych tu butów najbardziej podchodza najacze nns które są na 1str. i Pumki ostatnie różowo- czarne- bobastic!! ;) no, a tak to w sumei nei wiem cyz miałam jakeiś atkei firmowe, sportowe buciki, ja raczej kupuje takei "na chwilę" ale wiecej :p ale to zalez.y. A anjlepsze firmy tak po prostu: najaczek :D, puma, reebok, adidas- jeżeli chodiz o buty ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No cieszę się Martynko, że teraz już wiesz !!!!!
I dziękuję za inspirację !!!!
heheh :p
wiecie, na taki str. int. nic specjalnego znaleźc z butów nie mogę. Firmowe.... :/ kupiłybyście sobie sweter za 200 zeta ;|?
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Co do tego swetra to jak cos mi się strasznie spodoba to robię wszystko by to mieć :)
Jak miałabym tą kasę i podobałby mi się kupiłabym raczej :) :)

Może to trochę dużo no ale cóż :) :D


Najwięcej butów jest na allegro tam można pogolądać a potem poszukiwać w shopa`ch :) :) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry