buty sportowe

UWB

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
ostatnio kupiłam buty Reebok easy tone , i jeszcze nie miałam okazji ich przetestowac . Podobno dzięki nimi lepiej można wyrobić nogi i pośladki . Czy któraś z was ma już te buty i wie jakie dają efekty .
 

ulawiola

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Noszę moje buty EasyTone, kiedy biegam, robię zakupy kiedy idę na siłownię Noszę je praktycznie cały czas, kiedy tylko nie muszę mieć na sobie szpilek. Ponieważ dużo ćwiczę, a one wspomagają rezultaty ćwiczeń. Jestem nimi zachwycona .
:eek:k:
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj nie miałam do czynienia z tymi butami więc niewiele jestem w stanie na ten temat powiedzieć. A co do tego jak one działają na pośladki to chyba sama będziesz się musiała o tym przekonać. tak chyba będzie najlepiej.
Tylko czy możesz mi wyjaśnić w jaki sposób dzięki tym butom można wyrzeźbić, wyrobić sobie nogi i pośladki, Bo mnie to tak trochę zastanawia
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wg mnie buty powinny byc przede wszystkim wygodne,a mięśnie nóg wyrobia się od konkretnych cwiczeń,buty mają z tym niewiele wspólnego.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No buty sportowe przede wszystkim muszą być wygodne ;-) Poszukałem tych butów i nie wyglądaja na takie kótre miałby mieć jakieś specjalne właściwości. Myślę, że działają podobnie jak każde inne buty. Czyli przede wszystkim trzeba ćwiczyć, żeby uzyskac jakieś efekty ;-) Ja tam ostatnio kupiłem sobie takie buty http://www.tanisport.pl/puma/30275102_PUMA_FAB_RIDE_DUCATI/Product.aspx i jak dla mnie wystarczają w zupełności.
 

UWB

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kto z was wie więcej o nowych modelach Reeboka Tone ? podobno wychodzą niedługo . Uwielbiam swoje easy tone i z chęcią kupie inny model z takimi właściwościami.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Nie znam i nie mam tego modelu, ja natomiast uwielbiam swoje Asicsy są rewelacyjnie wygodne i pięknie wykształciły moje łydki. Pupę kształtuję chodząc w Adidasach a uda w moich cudnych Bontrangerach na rowerze. :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
eeee... mam wrażenie że (prawie) wszyscy powariowali?? przecież same buty nie wykształcą Wam ładnych nóg :mruga: do tego trzeba ćwiczyć..
Wg mnie buty powinny byc przede wszystkim wygodne,a mięśnie nóg wyrobia się od konkretnych cwiczeń,buty mają z tym niewiele wspólnego.
rozsądna i realna opinia
 

UWB

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Może według niektórych to naiwne ale ja uważam że dzięki reebok easy tone poprawiła mi się pupa i nogi . Choć też zapewne też były motywacją jaką taką do ruchu .
 

ulawiola

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem easy tone są bardzo wygodne .Warto je kupić nawet nie dla samego ich wyjątkowego działania ale dla wygody .Specjalnie zaprojektowana wkładka Women’s Last dopasowuje się do kobiecej stopy. Wyjmowana antybakteryjna wyściółka umożliwia korzystanie z ortezy
 

Dorotka_28

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Koleżanka ma takie buty i jest zachwycona. Chodzi w nich codziennie. Nie dość, że są wygodne to opowiadała mi, że po całym dniu chodzenia w butach z serii Easy Tone faktycznie czuje, że mięśnie ud i pośladków miała napietę co na pewno wspomaga ich kształtowanie.
 

paulus23

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka też bardzo je chwali i mówi, że są efekty sama zamierzam je kupić tylko jeszcze modelu nie wybrałam, ponieważ jest duży wybór, myślę, że to będzie dobry zakup :) przypadkiem też trafiłam na konkurs, w którym można wygrać m.in. profesjonalną sesję zdjęciową :) http://pupkultura.hypermedia.pl/fotokonkurs
 

kaska27

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodzę w tych butach od dłuższego czasu i jak na razie jestem z nich zadowolona, co prawda nie wiem w jakim stopniu poprawiły moje nogi i pupę, bo chodzę jeszcze na fitness, często biegam i czasami w squasha gram ;) Jednak miałam taką sytuację, że jak chodziłam w nich cały dzień to następnego ranka miałam takie jakby zakwasy... Ale ogólnie są w porządku ;)
 

Barmanka

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Londyn
zadne buty nie dadza takich efektow jak cwiczenia... na ladne nogi i pupe najlepsze sa przysiady z ciezarkami, wspiecia na palce, cwiczenia na masyznach na nogi, orbitrek, dalej wyliczac?... a pieniadze ktore sie wyda na jakies magiczne trampki, lepiej przeznaczyc na seksowne wysokie obcasy ;)
 

zaoknem

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja szukam jakiś sportowych butów na jesien tylko, żeby można było chodzić w nich jak będzie taka kapryśna pogoda jak teraz.
Bardzo spodobały mi się te: buty , ten kolor, no cudne.
Co o nich myślicie?
 

zaoknem

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja szukam jakiś sportowych butów na jesien tylko, żeby można było chodzić w nich jak będzie taka kapryśna pogoda jak teraz.
Bardzo spodobały mi się te: buty , ten kolor, no cudne.
Co o nich myślicie?

Już prawie chciałam wybrać się do sklepu po te sportowe buty z mojego poprzedniego postu, ale znalazłam kolejne.. buciki i teraz nie umiem się zdecydować, które ładniejsze.
Błagam - pomóżcie!
Ja zawsze mam problem z podejmowaniem decyzji, a w szczególności jeśli chodzi o buty!
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Napisano dziś, 16:39

Wyświetl postUżytkownik za oknem dnia 09 wrzesień 2010 - 14:58 napisał
Ja szukam jakiś sportowych butów na jesien tylko, żeby można było chodzić w nich jak będzie taka kapryśna pogoda jak teraz.
Bardzo spodobały mi się te: buty , ten kolor, no cudne.
Co o nich myślicie?


Już prawie chciałam wybrać się do sklepu po te sportowe buty z mojego poprzedniego postu, ale znalazłam kolejne.. buciki i teraz nie umiem się zdecydować, które ładniejsze.
Błagam - pomóżcie!
Ja zawsze mam problem z podejmowaniem decyzji, a w szczególności jeśli chodzi o buty!

Nie takie decyzje będziesz jeszcze w życiu podejmować...
moim zdaniem te pierwsze. na obecną pogodę te z dziurami są niestosowne
 

zaoknem

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiem wiem, że to błahe sprawy.. ale ja już bardzo długo szykuje się na zakup jakiś.
Geoxy będą lepsze na taką pogodę typowo jesienną jak będzie zimo. Ale sporo kosztują.
Czerwone natomiast są weselsze i nieco tańsze.

Tylko z drugiej strony lepiej chyba wydać więcej kasy a mieć coś porządnego, bo przecież Geox robi super buty.
Nie?
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Uwazam ze to standardowy chwyt marketingowy i zerowanie na ludzkiej naiwnosci.

Znana marka, buty ladne i pewnie bardzo wygodne i zapewne na tym sie konczy. Buty ktore ksztaltuja sylwetke poczas chodzenia?:) jak dla mnie to totalna abstrakcja. Wplyw tych butow na sylwetke jest pewnie na podobnym poziomie co wypalenie jednego papierosa w zyciu i dostanie raka pluc.. troche drastyczny przyklad :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Wiem wiem, że to błahe sprawy.. ale ja już bardzo długo szykuje się na zakup jakiś.
Geoxy będą lepsze na taką pogodę typowo jesienną jak będzie zimo. Ale sporo kosztują.
Czerwone natomiast są weselsze i nieco tańsze.

Tylko z drugiej strony lepiej chyba wydać więcej kasy a mieć coś porządnego, bo przecież Geox robi super buty.
Nie?
nie wiem jak sobie wyobrażasz pomykać w tych lichych, czerwonych bucikach w jesienne dni? te buty mają dziury, więc jak będzie padać będziesz chodzić z mokrymi nogami( to prawie jakbyś nie miała tych butów na nogach).

Uwazam ze to standardowy chwyt marketingowy i zerowanie na ludzkiej naiwnosci.
dokładnie, reklama dźwignią handlu
 
Do góry