Buty na rozpoczęcie roku szkolnego i później

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Jak w temacie... Problem mam z wyborem bo został mi tylko jutrzejszy dzień, a nie chcę wyglądać jakbym miał zostać zaraz wsadzony do trumny :| Bo tak wygląda większość tych 'butów'.
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
a ile masz lat ?

najlepsze bylyby polbuty o bardziej sportowym kroju w koncu to nie jest zadna wielka uroczystosc tylko h stania ;)
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Do 1 klasy liceum się wybieram.

Owszem, przydałyby się ale nie wiem w jakich szukać (fajnych). Bo tak szczerze te pogrzebowe buty wydają mi się zwyczajnie tandetnie, poza tym źle w takich poważnych strojach wyglądam, wolę ekstrawagancję. :)
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
A ubierasz cały garnitur?
Jeśli nie, to fajnie do 'rurkowatych' spodni, koszuli i marynarki, wyglądałyby jakieś trampki.
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Hmm, to wygląda bardzo dobrze. Byleby nie kosztowały takowe ~~180zł, bo szkoda mi tyle kasy wydawać na coś, w czym wyjdę dwa razy do roku :)

Co do garnituru - a bo ja wiem? Spodnie/pas/biała koszula i marynarka.
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
poszukaj w normalnych sklepach odpowiednika full takich w jakichs CCC czy innych :)

potrzebny ci garniak caly ? mi by sie nie chcialo :D
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
O co ci dokładnie chodzi? Ja nie mam pojęcia jakie w tej nowej szkole są zwyczaje...
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
A więc ja też mam problem z butami bo chciałbym ubrać białe adidasy do ciemnej marynarki, koszuli i ciemne jeansy, a nie wiem czy ten zestaw będzie pasował, co o tym sądzicie? :p
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
to zależy jak te adidasy wyglądają . lepsze byłyby ciemne trampki ale nie jest tak najgorzej jeśli będą jeansy ;)
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Ostatecznie kupiłem takie coś ( w sklepie oczywiście i inny rozmiar):

http://allegro.pl/buty-krisbut-polbuty-meskie-rozm-42-i1191025024.html

:) A jakie wygodne.
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
Buty które chce ubrać to nike sprint brother więc dość skromny model, ciemnej koszuli nie posiadam więc jestem zdany na jasną. Ale jednak ubiore te białe buty bo z tego co widziałem nie jest to jakiś rzadko spotykany widok taki zestaw ubioru ;)

Aulix-buty które kupiłeś są ładne
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
i dobrze . idź w jasnej . nie jest już nikt się nie przejmuje takimi "imprezami" jak rozpoczęcie roku ;)
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Bardzo dobry wybor!!! Moj chlopak mial swira na punkcie Rylki, zawsze tam kupowal buty. Ale te co wybrales sa rowniez przednie :D
 
Do góry