Buty Joma - opinie, gdzie kupić itp.

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Siemka!

Jestem z Wałbrzycha, i chcę sobie kupić buty firmy Joma... przez internet nie lubię kupować, bo nie wiadomo co się trafi. Mam pytanko, jakie sieci odzieżowe/obuwnicze sprzedają w Polsce (a najlepiej na Dolnym Śląsku / w Wałbrzychu) buty tej firmy? A może macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Ja chcę kupić buty trekkingowe lekkie. Chętnie usłyszę Wasze opinie o tej firmie.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Pierwsze słysze o tych butach. Dlaczego akurat ta firma ? Po allegro widze ze niedrogie są takze mysle ze mozesz zaryzykowac przez neta. Ja tylko tak buty kupuje i jestem zadowolony :) Patrz tylko na rozmiar, by był w cm bo tak to rozmiarowki sie roznia. :eek:k:
 

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Czemu Joma? Nie wiem sam, spodobały mi się ich buty i pytam o opinię... A jak spojrzałem na ich stronę, to okazało się, że to nie jest taki szaraczek... A o rozmiarach wiem od dawna, ale i tak wolę się przejechać kawałek i kupić osobiście (dotknąć, przymierzyć, zobaczyć itp.). A więc czy ktoś ma te buty/miał, albo czy wie gdzie je kupię.
 

konir

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
22
Punkty reakcji
2
Wiek
30
buty z firmy joma sa bardzo znane szczegolnie w futsalu(odmiana pilki noznej, gra sie w to na hali).uchodza za bardzo wytrzymale i sa raczej najlepsze do futsalu ale o trekkingowych nie slyszalem nic :D
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Są to super buty, kolega miał korki, służyły mu 2 lata.
Nie wiem jak to się ma do modeli codziennych, ale myślę że producent nie odstaje w tej kwestii od innych sportowych marek, jak Adidas Czy Puma.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja mam korki Jomy już ładnych pare lat i dalej trybią, lecz osobiście wole Nike. Buty Joma znajdziesz w sieci sklepów Del'la Sport
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie słyszałam,żeby ta firma robiła dobre buty trekkingowe( specjalizuje się przecież w innych). Jeśli chcesz mieć dobre buty trekkingowe to zainwestuj w markę,która jest znana i ceniona w tej materii, na przykład Meindl. generalnie nie należą te buty do najtańszych( co prawda są jeszcze promocje , np w siulagrande.pl) , ale są warte swojej ceny
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
z tego co wiem to do trekkingu najlepsze są Batesy, mają podeszwy antypoślizgowe, dobrze usztywniają kostkę, a do tego są bardzo wygodne, gdyby ktoś chciał je kupować, to taniej wychodzi kupić te buty na stronie bates.pl niż w tradycyjnych sklepach, no i chyba wybór też jest większy
 
Do góry