Buty jako prezent

K

kargin

Guest
Czy te buty będą opowiednie dla dziewczyny, która ma 13 lat?
Pomysł jest poroniony, ale muszę kupić taki prezent. Macie kogoś w takim wieku?

15814_2.jpg
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dzieciaki w tym wieku lubią trampki,więc myślę,że taki prezent będzie w porządku.Pytanie tylko czy są to buty dobrej jakości-33zł.?
 

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie, że takie buty byłyby ok dla 13latki :) Choć to też zależy czy ona lubi taki bardziej sportowy styl. Teraz 13latki to czasem niezłe damencje :D Ciuszki kupują w działach dla dorosłych kobiet, makijaż i te sprawy :)
 
K

kargin

Guest
Dzięki za konkrety, myślę że te buty będą dobrym pomysłem i się sprawdzą. Nie mam czasu na dalsze szukanie, zamówię je w sieci.
aifoza - ja podaję konkretny link do konkretnych butów, a ty walisz kiepskim spamem.
 

FoxyLady

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Tak, to jest fajny pomysł na prezent dla trzynastolatki, tym bardziej, że nastolatki uwielbiają ostatnio trampki w żywych kolorach :)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wielokrotnie spotkałam się z przesądem, że kupowanie butów w prezencie przynosi pecha ;) Stosujecie się do tego staropolskiego zabobonu?
 

Sandra76

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zabobonów jest tyle, że o połowie nawet nie wiesz, więc po co się nimi przejmować? Jeżeli chodzi o buty to są bardzo ładne i 13-latka powinna być zadowolona.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Tak na dobrą sprawe to ciężko powiedzieć czy te buty spodobają się 13 latce,jest kilka czynnikó które o tym decydują. jeżeli jets to bliska osoba,to na pewno znaz jej gust i wiesz czy np sam kolor będzie odpowiedni.
 

brylant4

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Buty całkiem ciekawe. Ale bezpieczniej dać pieniądze, żeby dziewczyna sama sobie buty wybrała jakie jej się podobają.
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
brylant4 napisał:
Buty całkiem ciekawe. Ale bezpieczniej dać pieniądze, żeby dziewczyna sama sobie buty wybrała jakie jej się podobają.
Pieniądze dla dziewczyny? (nieważne czy przyjaciółka, koleżanka czy kochanka). Straszny pomysł. W ogóle pieniądze na prezent to zły pomysł - to oznaka braku kreatywności/lenistwa/niechęci do poszukiwań/nieznajomości obdarowywanego. Jak ktoś chce, to prezent znajdzie, a każdy chyba bardziej doceni kreatywność i jakiś fajny pomysł, niż zwykłe rzucenie kasy na stół. Wg mnie takie buty to ciekawy pomysł, oryginalny, na pewno coś innego od czekoladek czy porcelanowych słoników.
 
K

kargin

Guest
Ten prezent okazał się być w 100% trafiony. Osoba, która go otrzymała jest bardzo zadowolona.
Na przyszłość już wiem, że kupowanie butów przez internet ma sens, zakładając dobry plan, sprawdzenie rozmiaru.
Dzięki wszystkim za pomoc ;-)
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Mimo że lubię buty to nie chciałabym ich dostać w prezencie :) Nie wiem, mam wrażenie że buty nie są "prezentowe" :) Wolę kupić sobie sama :)
 
K

kargin

Guest
Pamiętaj, że takie buty można zwrócić. Merg dawał na to 30 dni. W normalnym sklepie nie byłoby takiej opcji.
A sam pomysł kupowania butów jako prezentu, nie był mój. Też według mnie to kiepska inicjatywa...
Najważniejsze, że prezent się udał.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem buty jako prezent nie będą dobrym pomysłem,jeżeli juz to proponuję odzież- łatwiej trafić z rozmiarem iw razie czego nie ma też problemu z jego wymianą.
 

Magda 1975

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Buty fajne, ale zapamiętaj to sobie i to na zawsze :

"Nie daje się butów na prezent"

Chcesz się przekonać dlaczego nie ?????

Podaruj je, a zobaczysz ................

 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Buty to slaby pomysl... kazdy ma inna noge, inne upodobania. Buta trzeba przymierzyc, cos co bd wygodne dla Cb, niekoniecznie moze byc komfortowe dla kogos innego. Lepiej zabrac na zakupy i poprzymierzac i wtedy ewentualnie kupic (np. Kilka dni pozniej - w koncu to prezent).
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
generalnie nie jestem za kupowaniem butow jako prezent ale jesli musisz to tramki sa dobrym pomyslem
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mi się podobają i chętnie bym je przygarnęła mimo, ze lat mam dwa razy tyle :D
Chociaż zamiast kupować jej te buty może daj jej pieniądze na nie albo idź z nią po nie do sklepu?
 
Do góry