Buty do danego stylu

  • Thread starter wroneczki4
  • Rozpoczęty
W

wroneczki4

Guest
Witam
Po raz kolejny zasięgam po radę na forum. Z góry dziękuję za pomoc.
Otóż ubieram się luźno( koszulka z rękawkiem za ramie, długa... spodnie luźne) i noszę puki co buty za kostkę, ale jak już wszyscy wiemy, zbliża się lato i nie wyobrażam sobie chodzenia w takich butach latem, bo stopy by mi się ugotowały.
Koszulki noszę naprawdę luźne, a spodenki będę nosił mniej więcej takie:
3570.50579.L.karl_kani-chess_maker_basic_bl.JPG


I zastanawiam się jakie buty pasowałyby do takowego stylu.
Dziękuję za wszystkie porady.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Linka Ci nie podam, ponieważ jest późno, jestem zmęczony i nie za bardzo chce mi się szukać, ale widziałem boty typu coś a'la na deskę tylko, że płaskie, do których pasują nawet stópki. Pochodź po Galeriach, na pewno coś znajdziesz, bo tego typu buty widziałem w Galerii
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
może jakieś reebok classic albo air force'y tylko nie high ?
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Przewaznie kolesie co ubieraja takie spodnie maja na nogach "pampersy", moze to Ci podpasuje? :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Jak nie ma się czyli jak 95% ludzi własnego stylu trzeba się kierować standardami i ma się małe pole do popisu.
Jak się dobrze coś skomponuje zawsze biorąc pod uwagę resztę ubioru i kolory to można cuda zrobić i wiele rzeczy pasuje do tego co normalnie może być "dziwne".
 
W

wroneczki4

Guest
Myślałem już o Air Max Classic, ale nie znalazłem nic ciekawego i te buty jakoś dziwnie wyglądają.

Popatrzałem sobie na allegro za nike dunk low, ale też nic specjalnego nie ma.

Zna ktoś jeszcze jakieś firmy butów w takowym stylu?
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Ja Tobie proponuję Nike Air Force One, tylko LOW. Bardzo dobrze pasują do takiego wyglądu i są ładne.
 

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
czemu niby er maksy nie będą pasować? wydaje mi się, że będą pasować najlepiej am 90 do takich spodni
albo af1 low.
 
Do góry