Burczenie W Brzuchu

Niewidka

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Zbliża się czas powrotu do szkoły i boje się, że moja waga ulegnie pogorszeniu. A mianowicie chodzi mi o to, że na lekcjach burczy mi w brzuchu i musze cos zjesc zeby przestało, nawet jesli mi sie zabardzo nie chce. W domu to co innego jestem sama, a nawet jesli z kims to da sie zagłuszyć burczenie. A w szkole cisza na lekcji a tu nagle kompromitujace odgłosy z brzucha. Jak sobie z tym poradzić, przeciez nie moge jesc tylko dlatego bo mi w brzuchu burczy! Czy jest jakiś sposób aby "kiszki marsza nie grały"?
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
tez tak czasami mam :D wtedy najlepiej[przed lekcja]zjesc cos drobnego, np. cukierka czy pozuc troche gume[ u nas w szkole na macie to nawet mozna zuc gumewiec luz jest] musisz jesc dosc czest i cosik drobnego
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a propo burczenia brzucha :D to ostatnio o 4 w nocy z taką dziewczyną sobie rozmawiały...nasze żąłądki ;D ^_^
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
BRRRRR!! WRRRR!

Też mi często w brzuchu burczy!
Ale pokonuję to tak!
Wciągasz na maksa brzuch, przykładasz dłoń na wysokość żołądka, i robisz yhmmm albo kaszlesz, albo jakieś odgłosy w stylu chrząkania i chrumkania...


Ale czasem nie da się przewidzieć...
Damy radę :eek:k:
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jeżeli burczy po jedzeniu - to możliwe że najadłaś się powietrza, zadbaj o to aby jeść staranniej - nie chodzi o to nawet co jesz, ale jak jesz.

A co do burczenia z głodu - niestety, skoro burczy to żołądek jest pusty i powinno coś do niego wpaść. Polecam kanapeczkę do szkoły. Taka kanapeczka na pewno nie zawali wam jadłospisu.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
przed lekcja zjedz zawsze jakis cukierek albo cos roznie malego i po klopocie! albo mozesz robic tak jak czarna! tez tak robie czasem ale mi burczy w brzychu tylko jak jestem mega glodna :)
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Jeżeli burczy po jedzeniu - to możliwe że najadłaś się powietrza, zadbaj o to aby jeść staranniej - nie chodzi o to nawet co jesz, ale jak jesz.


otórz mój organizm tak działa na jedzenie ;) nigdy nie burczało mi w brzuchu z powodu głodu...zawsze jak się najem ...po prostu coś się pomyliło jak zostałam spłodzona :D
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja niestety tez mam taki problem...
Ale kiedys w gazecie czy w necie przeczytalam ze jak mocno zacisniesz plec wskazujacy ze srodkowym to pomoze, masz tak trzymac przez minute. Mi czasem pomaga :p ale to na chwilke... dlatego bieore 2 kanapki do skzoly bo ja musze czesto jest... moj zoladek jest wymagajacy :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Też tak czasem mam! Tyle, że mi burczy tylko wtedy, kiedy jestem głodna, to zdaża się z reguł na 3 lub 4 lekcji. Wtedy po prostu jem kanapkę. A jak zagłuszyć? Najlepiej chrząknij w momencie, kiedy Ci burczy! To odwróci uwagę uszów Twoich ziomków z klasy ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
O boze!!! Wiem coś o Tym.. to okropne! <_<
Mi zawsze burczy w brzuchu w kościele.. :mruga:
Taka cisza w kościele a tu nagle wrrrr brr.r.. okropność..
Zawsze mi taki wstyd.
Na lekcji tez sie zdarza. Zawsze jak mi kiszki marsza grają
to kaszle. :p
 

valeta

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie nawidze tego burczenia! Nie moge utrzymać żadnej diety. Moim kolezankom(chociaz sa grubsze ode mnie) tak nie burczy, nawet jak nic zjedza od rana. Przed egzaminem gimnazjalnym , za mało zjadłam i pod koniec zaczęłam szeleścić kartkami, wszyscy się na mni dziwinie patrzyli. :D Czasem sybko oddycham, albo szuram krzesłem, no ale przed sprawdzianem niestety muszę coś zjeść, bo nie będę mogła sie skupić :p
.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
jesli ci burczy w brzucholu to znaczyu ze sie nie dobrze odzywiasz moja droga!!!!!!! lub to nerwowe!!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A to, że koleżanki są grubsze nie znaczy, że ciągle jedzą i im nie burczy :p
To może być też spowodowane złymi nawykami żywieniowymi. Napisz, jak wygląda najczęściej Twój dzienny jadłospis?
 

Ania93

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mnie tez ostatnio złapał problem z burczeniem : ) najczęściej jest to spowodowane nerwami. Burczy mi nawet gdy jestem najedzona.

Najlepszym sposobem na zagłuszenie jest picie rumianku : ) to naprawde pomaga i uspokaja jelita : ) :eek:k:
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jezu... Ostatni post z 2007r. :bag: Archeologia.
 
Do góry