Bungee!

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Skał ktoś kiedyś? :D Jak wrażenia?

Ja w zasadzie mam zamiar w styczniu skoczyć :) W Warszawie na dźwigu 90m czynnym cały rok :) Jeśli jacyś forumowicze z Wawy chętni to można jakąś ustawke na skok zrobić, 120zł za skok + 20 lub 40 za fotki (z dołu lub góry i dołu w drugim przypadku).
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
ja skakalam , bedac na wakacjach w tamtym roku w Bułgarii i skakalam z dzwigu takiego bardzo wysokiego , powiem tyle - trzeba to przezyc bo opisac sie tego nie da !! a i trzeba koniecznie byc na czczo - to moja rada !
 
M

Mia

Guest
moje marzenie od dziecka. ale nie moge :(
mam dodatkową linie przewodzenia w serduchu i kardiolog powiedział ze przy dużej zmianie cis moge kopnac w kalendarz.
z drugiej strony umarłabym szczesliwa...piekna smierc
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Polecam wiadukty w Stańczykach koło jeziora Hańcza. Skok na przewieszke pod wysokimi na ok. 40 m mostami . I jaka super przyroda, widoki dookoła.
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Chce skoczyć.
A jak czegoś chce to to zrobię.
Na razie nie moge bo nie mam jeszcze 18 lat a rodzice mi nie pozwalają choć było już kilka okazji xD
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Niestety nie. Ale chciałabym bardzo.
Jeśli będziesz miał fotki, to koniecznie pokaż.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
planuje za rok w wakacje znow skoczyc , nie wyobrazacie sobie jak to dziala , jak narkotyk - sprobujesz raz i bedziesz chcial jeszcze! do odwaznych swiat nalezy !
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Caramella, jasne że się pochwale :p Planujemy z dziewczyną wybrać się albo pod koniec grudnia albo w marcu/kwietniu :).
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
heh chyba jak wszyscy :p chcialabym ale nie moge i na dodatek nie mam jak ... prawde mowiac mialam kiedys lek wysokosci wiec nie wiem co bedzie jak stane kiedys taaaaak wysooookoooo ! :D ale zamierzam. po osiemnastce :] a co tam. jak dostane zawalu to najwyzej :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
O tak.. o_O
Moje marzenie od zawsze :p
Ale niedługo się dokona :p
Może nawet w wakacje.. :D
Oby, oby oby :lol:
Trzymać kciuki, żeby wypaliło :*
Pzdr ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Polecam wiadukty w Stańczykach koło jeziora Hańcza. Skok na przewieszke pod wysokimi na ok. 40 m mostami . I jaka super przyroda, widoki dookoła.
A no widoki super. Ale nie można już tam skakać od kilku lat. Bo mosty się sypią i jest to niebezpieczne. A dla ścisłości Stańczyki wcale nie są blisko Hańczy ; )

Co do skakania... w zyciu chyba sie nie odwaze ^^ Specjalnie mnie nie ciągnie.
 
Do góry