bum. mój blog.

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Tak wiec oto mój blog. [ klikaj ] , nie ma on większych dodatków, bo to tenbitowiec a jeśli ktoś miał doczynienia z tymi blogami to wie, że tam za dużo zmienić nie można, do pewnego momentu tenbit był wg jednym z najlepszych miejsc gdzie można założyć sobie bloga. Było tam wielu fajnych ludzi, można było poczytać ciekawe notki, teraz większość blogów to jakieś wymyśle rodzinki, blogi z gifami, opowiadania.

Nie ma już tej magii, że wchodzisz na byle jaki blog i czytasz notkę jak, kto, co i dlaczego, teraz czytasz ze 13 latka jest Rihanną, Paris Hilton i jeszcze kimś innym. Taka mania na bycie kimś kim się w ogóle nie jest dla mnie to jest wręcz chore, [sub]ale co zrobić. [/sub]

Hm, mój blog. Chyba jak każdy ma w sobie coś, ale trzeba mnie rozumieć. Staram się w notki włożyć 100% siebie, czasami nie mogę, blog mają znajomi, nie mogę naprawdę napisać co czuję, a nie mam zamiaru zmieniać bloga, uwielbiam na nim przesiadywać, w ogóle lubię tenbit.


A jak tobie podoba się mój blog ?
Co o nim myślisz ?
Czy rozumiesz coś czytając chociaż jedną notkę, nie koniecznie pierwszą z brzegu ?
 

Speedman

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Łooo jak ja nie lubię oceniac czyichś blogów ( w sumie to pierwszy blog, który oceniam ). Troche mało przyciągający uwagę ale ogólnie niezły :eek:k: W skali od 1 do 7 daję 5. Szczerze? Nic z tego nie zrozumiałem bo nic nie przeczytałem ( żadnej notki ), no bo jest godzina 00:39 a ja dopiero wróciłem spod sklepu i jestem po dwóch browarach... :bag:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
podoba mi się bardzo :p jest taki... inny. aż chce się czytać. zaraz po wejściu musiałam przeczytać w całości pierwszą notkę, jakoś nie mogłam przerwać w połowie. pięknie piszesz... miejscami może nieco chaotycznie, ale to rzadko.

gratuluję pomysłu na pisanie notek. ;)

heh, też kiedyś miałam bloga. ale niestety przeszedł on swój okres świetności i został zapomniany przez wszystkich, straciłam zapał do pisania. ale Tobie życzę weny do pisania równie dobrych notek jak te, które już zdążyłam przeczytać ;)

pozdrawiam.
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Speedman bo na tenbicie liczy się treść a nie oprawa graficzna, niestety nie ma tu wyboru takiego jak np. na mylog'u.

dziękuję za 5 ;]
zresztą za 1 też bym podziękowała. ;D
 

Speedman

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
heh, też kiedyś miałam bloga. ale niestety przeszedł on swój okres świetności i został zapomniany przez wszystkich, straciłam zapał do pisania. ale Tobie życzę weny do pisania równie dobrych notek jak te, które już zdążyłam przeczytać ;)

Biję sie w głowę...
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
aga-byczek dziękuję.

hm, jak dla mnie to zawsze można wrócić do blogowania, jak już bez tego nie mogę żyć, lubię się gdzieś wyładować, tam jest łatwiej.

mój blog też był kiedyś często odwiedzany gdy jeszcze ludzie mieli swoje blogi i pisali, a teraz... [sup] szkoda gadać. [/sup]
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
aga-byczek dziękuję.

hm, jak dla mnie to zawsze można wrócić do blogowania, jak już bez tego nie mogę żyć, lubię się gdzieś wyładować, tam jest łatwiej.

mój blog też był kiedyś często odwiedzany gdy jeszcze ludzie mieli swoje blogi i pisali, a teraz... [sup] szkoda gadać. [/sup]
tak, jest łatwiej. ale jak już sama pisałaś wcześniej, trudno to zrobić tak, jak by się chciało, ponieważ znajomi tam zaglądają :p

ja jak bardzo chcę się wyładować to skrobnę jakiś wiersz raz na jakiś czas i starczy :] albo 'Listy do nikogo' piszę :p
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hm, listy do nikogo.
ja czasem tak robie ale w połowie pisania wyżywam się na kimś kto jednak albo coś znaczy albo zadał ból.

__
ide aasiu, jak coś to odp jutro. :)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
całkiem przyzwoicie. ładnie, składnie.
Notki są bardzo fajne. nie są nudne i sztuczne tylko takie.. od serca.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
też miałam bloga na tenbicie. Bloga? trochę ich jednak było :) ale tenbit się rzeczywiście popsuł. same "rodzinki". Biedne dzieci, jak nie mają co robić, to mogłyby się za naukę wreszcie wziąć!
ja teraz znowu założyłam bloga na tenbicie, ale nie pamiętnik. Tylko o Chinach i Dalekim Wschodzie. Ale wątpię, czy ktoś tam wejdzie.
Co do twojego bloga, poczytam jutro, bo dziś mi się już całkiem oczki zamykają :)
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Blog jeden z lepszych jakie widziałem BB) . Oceniając go w skali od 1 do 10 daje 9!
 

Dawid.?

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Miasto
KoSzaLiN
Ja Cię ocenie jako grafik, blog nawet fajny. Jednak Theme nie ciekawy, co niektóre notki nawet nawet a obrazki bomba ;)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
A jak tobie podoba się mój blog ?
pierwsze wrażenie dobre, ale sam fakt tenbitu mnie odrzuca :]

Co o nim myślisz ?
blog zaatakował mnie masakryczną ilością wielokropków, kolorystyka dobra, niektóre obrazki kiczowate

Czy rozumiesz coś czytając chociaż jedną notkę, nie koniecznie pierwszą z brzegu ?
taaak
 
Do góry