Budowanie nowej społeczności- Społeczności Facebook

Paramonovs

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witaj,

kilkanaście członków Facebooka wpadło na pomysł stworzenia nowej społeczności.

1sck91.png


Po co jest ten projekt?
Zapewne słyszałeś o popularnej sprawie ACTA. Tak, tylko pytanie- przez kogo zostałeś poinformowany? Nie pamiętasz?
Ten projekt jest właśnie po to, aby informować wszystkich użytkowników o najnowszych sprawach nie tylko z polityki, ale z wszystkiego co potencjalnego internautę może zainteresować.
Jak pisałem na pomysł wpadło kilkanaście osób, nie będę ukrywać, że jestem jedną z nich. Przy czym ja zostałem przydzielony na ten miesiąc do działu reklamy, natomiast moi koledzy wkrótce będą szukać informacji w przeróżnych źródłach, tylko po to, abyś był na bieżąco.

Co trzeba zrobić, aby poprzeć projekt?
Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to polubienie naszego fan-page (link na dole). Jeżeli chcesz pomóc się rozwijać naszemu serwisowi bardzo miło byłoby, gdybyś kliknął dodatkowo przycisk "Poleć znajomym". To zupełnie wszystko.

Co otrzymam?
Codziennie, około godziny 17 publikowanych będzie kilka postów (3-4) o nowościach bardzo ważnych dla internauty oraz wyrazy wdzięczności od całej administracji.

Tym razem masz pewność, że ta strona nie zostanie sprzedana.
Nie tylko dlatego, że jesteśmy uczciwi, ale Facebook dodał nowy punkt do polityki strony. Teraz już na całe szczęście nie można sprzedawać stron, więc nie musisz martwić się, że Twój "lajk" zostanie sprzedany.

Chciałbyś przyłączyć się do projektu?
Jeżeli chciałbyś przyłączyć się do projektu, wystarczy, że klikniesz poniższy banner i polubisz stronę (następnie jeżeli możesz kliknąć "Poleć znajomym", a informacji będzie więcej).



Pomóż stworzyć Nową społeczność

6310d1333087490t-facebook-tworzenie-nowej-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-facebook.png
/NowaSpolecznosc

Pozdrawiamy
 
Do góry