BrzydUla

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Aaaaaa odcinek był zabójczy :D po prostu cudo :D
A jak Marek się na Ulcię rzucił tymi wygłodniałymi ustami ach.... normalnie sie rozpływam :)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
A jak tam dzisiejszy odcinek :)??

No ja ciągle ciekaw jestem, jakie będą dalsze losy, marka i uli.

Bo w końcu coś musi się zdać więc albo ::
a) Marek powie jej że ją oszukuje

lub też ::

b) Marek tak naprawde szczerze się zakocha w Uli
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
mi się wydaje, że on już coś do niej czuje, ale sam się tego boi.. a co dopiero się przyznać przed Sebastianem..
 

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ja oglądam jak jestem o tej porze w domu. I czasem rano powtórki przed szkołą. ;P
I mam nadzieję, że Marek zakocha się w niej jak zrobi się ładna, bo gdyby teraz zapałał do niej tak wielką miłością to byłby zwykły chłam. o.o
 

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
no tak jasne, że tak byłoby najpiękniej, bo przecież powinien kochać ją za to jaka jest, a nie za to jak wygląda.
Ale taka prawda, że to za piękne żeby było prawdziwe. jak bajka.
teraz ją szanuję, bardzo ją lubi i zależy mu na niej ale nic więcej. Traktuję ją jak przyjaciółkę, nie jak kobietę.
 

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
właśnie, właśnie. : P
ej bo ostatnio miałam przerwe w ogladaniu(byłam na wycieczce) jak wygląda sprawa Kingi i Jaśka?
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
haha to był okrzyk obrzydzenia! jak on się w nią wbił, a potem na nastepny dzien jak marek przyszedł do roboty jak czekała i go pocałowała!
iiiiiiiiiiiiiiiił!!!!!!!
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
mrr jaki fajny dziś odcinek będzie :D .. ta scenka Marka i Ulci w jego biurze ^_^.. ale cicho sza :lol: !
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Marek jaki sportowiec z Sebą :D

,,Ty i tak nie mialbyś u niej szans'' :D biedny Seba, widzieliście jak sie załamał?! :D (u mnie by miał szanse xD )

Violam się robi czarny charakter :/ :D
Siostra ale mi hita powiedziała! Podobno Marco znajdzie cos na Alexa i go zwolni i zaproponuje, żeby Ula była dyrektorem finansowym! :D

nie wiem czy to prawda :) i nie wiem skąd to wiedzą ;]

Aha, nie będzie mnie do piątku.. ale BrzydUlę będę oglądać, rzecz jasna, tylko nie wiem czy będę miała dostęp do internetu, także nie martwcie się, ze coś mnie cicho i zniknelam :D
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Siostra ale mi hita powiedziała! Podobno Marco znajdzie cos na Alexa i go zwolni i zaproponuje, żeby Ula była dyrektorem finansowym! :D

nie wiem czy to prawda :) i nie wiem skąd to wiedzą ;]
Eh... no żadnych przecieków :p no :p ja przynajmniej wole się dowiedzieć co i jak się wydarzy w odcinku :)

Aha, nie będzie mnie do piątku.. ale BrzydUlę będę oglądać, rzecz jasna, tylko nie wiem czy będę miała dostęp do internetu, także nie martwcie się, ze coś mnie cicho i zniknelam :D

Grunt że będziesz oglądać :D A to przeciesz najważniejsze jest ;)

Tutaj to widzie że Czacha się nie pokazuje, więc pewnie nie oglądał - no i jaki ty przykład dajesz nam :p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Tutaj to widzie że Czacha się nie pokazuje
Jak nie pokazuje, jak pokazuje ;p hehe ;p
No co Ty, ja oglądam każdy odcinek, ale mało mam czasu na neta bo organizuje rajd kolarski, więc trochę mam na głowie :)
 
Do góry