Brzuch

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Raczej nie. Nawiększy przyrost brzucha jest w 5-6 m-0cu ciąży. Ale wiadomo, że to tez różnie bywa
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ma sie rozpulchniona macice przez co moze byc malo wiekszy. nie jestem pewna ale przy ciazy pozamacicznej chyba sie powieksza bo napelnia sie krwia :mruga: :niepewny:
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Raczej nie. Powiększenie brzucha obserwuje się od 4-5 miesiąca, zależnie od budowy kobiety.

Wątpliwości najlepiej rozwiać testem wykonanym samodzielnie najlepiej 2 tygodnie po ew. zapłodnieniu i wizytą u lekarza. Wszystkie objawy początkowych etapów ciąży są mało specyficzne, czyli totalnie różne u różnych kobiet i to co występuje u jednej u drugiej może oznaczać co zupełnie innego.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
No bez przesady, w pierwszym miesiącu to czasem nawet kobieta nie wie, że jest w ciązy, a co dopiero, że ma to być widoczne...?
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
W pierwszym miesiącu racze jest to nie możliwe, żeby było coś widać.
Ja byłam 2 razy w ciąży i brzuszek zaczą rosnąć, dopiero od 4-miesiąca.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
2 lata temu u mnie w szkole taka dziewczyna była w 7 miesiącu ciąży i prawie nikt nie wiedział że ona była w ciąży bo brzucha prawie jej nie było widać...był bardzo malutki i dobrze go maskowała ;)
W dwóch ostatnich miesiącach bardziej urósł i dzidziuś urodził się cały zdrowiutki.
W pierwszym miesiącu jest to raczej nie możliwe.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No po mojej kumpeli w liceum tez nei było widać, dopiero na maturze czyli jak była w 7 miesiącu ciąży to ktoś zwrócił dopiero uwage na jej brzuszek :)
A teraz mam kumpele co tez jest w ciąży ale dowiedzialam sie dopiero niedawno, bo mi powiedziala i jest w 6 miesiącu i ma bardzo malutki brzuch :)
W kazdym razie w pierwszym miesiącu raczej napewno on sie nie powieksza...
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zalezy chyba u kogo,moze w pierwszym miesiacu nie ale u mnie w drugim miesiacu nieznacznie ale sie powiekszyl (nie byl juz taki plaski jak wczesniej)ale generalnie Ci ktorzy nie wiedzieli ze jestem w ciazy w 5 miesiacu stwierdzali ze moze trche przytylam ale nie podejrzewali ze jestem w ciazy,a juz tak konkretnie to bylo widac w 7 miesiacu,wtedy juz sie nie dalo ukryc.pzdr

 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ja wlasnie koncze 8 tydzien i brzuch mam troszke wiekszy :D ale co tam brzuch- moje piersi wygladaja jakbym operacje przeszla :mruga: sa tak duze ze nie dopinam bluzek a moje miseczki w stanikach wygladaja jak helmy :lol: I bola okrutnie :(
 

Wibra

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
50
ja wlasnie koncze 8 tydzien i brzuch mam troszke wiekszy :D ale co tam brzuch- moje piersi wygladaja jakbym operacje przeszla :mruga: sa tak duze ze nie dopinam bluzek a moje miseczki w stanikach wygladaja jak helmy :lol: I bola okrutnie :(
Proponuje rozpoczac odpowiednie stosowanie kosmetykow inaczej rozstepy masz pewne ktore w przyszlosci napewno nie dodaja uroku;)
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Mam mam :D Os samego początku stosuję na rozstępy i do biustu, do włosów i na tłustą cerę- bo mam niestety mimo że zawsze była cucha :( I asekuracyjnie na żylaki i orzeźwiające do nóg-zeby nie były ciężkie :D
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Muszę powiedzieć , że ja brzuszek, jak i z jednym tak i z drugim, miałam bardzo mały, pierwszą ciążę przytyłam 10kg. Z drugą ciążą przytyłam tylko, 8.400kg. Ale pierwsza ciąża weszła mi niestety w tyłek, oczywiście dbałam tylko o brzuszek, bo nie stety o pupci raczej nie pomyślałam, że mogą mi się zrobić na niej rozstępy, jak się zoriętowałam, to było troszkę za puźno, po wielkich trudach moje pośladki wyglądają Ok! A brzuszek smarowałam tylko oliwką dla dzieci.

Pozdrawiam. :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
w moim przypadku dopiero w 3 zaczęło być coś niecoś widać. Raczej to nie możliwe że w pierwszym miesiącu już coś widać.
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
ale to także zależy ode tego jaką kto ma budowę ciała...moja sąsiadka jest tak chuda ze wogule nie było widać że jesy w ciąży! wogule! nic a nic...a inna znajoma babka przytyła tyle że zrobiła sie prawie 2 razy większa..
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
No pewnie, że to zależy od Kobiety ciała.
Moja kumpela przytyła w czasie ciąży 27 kg.
Ja mam niecałe 3 miesiące do porodu narazie przytyłam 9 kg.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Na dziecko i wody potrzeba ok. 8-10 kilo. Nadwyżki to niestety nadwaga, która jest szkodliwa dla mamy i dla dziecka. Koleżanka zaniedbała się. Tak do 12 kilo to chyba ok.
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
moja kuzynka ostatnio urodziła synka- zawsze była bardzo szczupła ale też dość wysoka a w czasie ciaży zrobila się z niej gruba baba i postarzała się na twarzy. teraz po porodzie nadal jest strasznie gruba, a jej biodra wygladają jakby urodziła co najmniej 3 dzieci!!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
mam prawie 7 miesiąc ciąży i mam duuuży brzusio, ale to też dlatego że mam duże Dziecko. Do którego miesiąca rośnie brzuch? Bo jeszcze trochę a skarpetek nie będę umiała zakładać :p
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Zazdroszczę Ci Arina... Ja jestem w piątym miesiącu, a już przytyłam 7 kilo... Moge mieć tylko nadzieje, że szybko to zrzucę... A brzusio chyba rośnie do końa... choć nie tak gwałtownie jak w połowie ciąży...
 
Do góry