Brzuch Piwosza Hehe

Saper 18

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nom teraz mam juz inny problem a raczej kolejne pytanie :p:D Juz od prawie roku co piątek pije z koleagmi po szkole duże ilości piwa oblewając rozpoczynający sie weekend heh :D nom a dowiedziam sie od koleżanki ze jak sie pije duże ilości piwa to zaczyna wystepowac taki syndrom brzucgu piwosza tzn ze on sie staje taki jakby napompowany i duży . Prawdaż to czy nie ? :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tzw. mięsień piwny :D nie przejmuj sie to taki fajny gadżet :p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Tzw. mięsień piwny :D nie przejmuj sie to taki fajny gadżet :p
:lol:
Ale nie kazdy go moze miec :p moj kumpel pije co weekend od czwartku do soboty piwo i jakos jeszcze sie tego gadzeta nie doczekał, ale to zalezy od predyspozycji :p i wieku chyba tez :D
 

Saper 18

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nom raczej tylko wymiatacze mogą mnieć mięsień piwny :D:D hehehe trzeba na niego ciężko pracować by go osiągnac :D hehe :p
 

Sfital

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Festung Breslau
To zależy od predyspozycji ogólnych do tycia... jezeli masz tycie w genach to bedziesz tył po wszystkim. piwo jest bardzo kaloryczne ale od jakiejś substancji nie zwiekszy Ci sie jakaś część ciała.
Mam kolegów którzy pija po 20pare browarów przez weekend od paru miesiecy i są chudzi jak patyki a znam abstynentów wagi ciężkiej...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Takie mieśnie rosną często ok. 40roku życia :D Mój ojciec i jego znajomi takie mają :D Mi też rośnie po wypiciu kilku puszek ale na drugi dzień go nie ma - albo mi się tak wydaje bo mieszam piwo z winem :D.
 
Z

Zerek

Guest
Ja tam od ponad miecha browarek pije niemal codzień i gadzeta brak :mruga: .... myśle że wiek ma tu spore znaczenie...
 
Do góry