Brutalne zabijanie zwierząt - petycja

Status
Zamknięty.

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Zaraz biore psa sąsiada, nuż i kamere i zadziałam.
A może go podpalić lepiej? Jak myślicie??
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
adam tu juz 2 piwo w tym tygodniu ode mnie <piwo> + <piwo>
1 za cytat

pokazales jak na tacy czym jest tresura lewackiej mlodziezy
WSPANIALE
brawo

ps
mialem na kompie , nie mam niestaty
filmik wyprodukowany prze studio filmowe GREANPEACE
chcieli wyludzic kase od pewnej ubojni w stanach
niestety niefart polega na tym
ze filmik 1 minutowy - kosztowala prawie milion $ a twarz czlowieka uzyta w filmie i dodana dla wiarygodnosci byla twarza hydraulika ktory przechodzil przez brame zakladu (jej uzyto)
o tu pech
autor filmu dostal 3 lata ten co probowal wyludzic tez 3 lata
ale o tym w koszernej i klonach nie przeczytacie...
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
Murzyn studiujący w Moskwie pewnego dnia załamał się, poszedł do parku, uderzał głową w drzewo i krzyczał rozpaczliwym głosem: "Mam tego dośc, okropna kuchnia, zimno, skini i rasisci! Ja chce do domu!!" Usłyszawszy to pewien rosjanin podszedł do niego i spytał sie "Podsadzić?"

Czym się rózni mały Żyd od duzego zyda? Dużemu wystają nogi z pieca.
Czym sie różni żyd od piasku? Piasku nie można przerzucać widłami
<lol> dobre.
dlaczego mojrzesz prowadził żydów przez morze? bo wstydził sie z nimi iść przez miasto

żydówka prosi hansa, żeby zważył jej dziecko, które niedawno urodziła. ten nie chciał sie zgodzić ale po namowach i nachalnych prośbach ustąpił. bierze dziecko, idzie z nim do innego pokoju, po jakimś czasie wraca i mówi: 3 kilo bez kości


a wracając do tematu. nie wierze, żeby kogoś rajcowało oglądanie znęcania się nad zwierzętami, ani robienie tego. nikogo normalnego przynajmniej, bo przeszczałów na tym świecie nie brakuje.

a odnośnie prowokacji o której pisał Brave - dobrze że ich zamkneli. żeby sie nie pastwić nad zwierzętami to jedno, ale niewinnych ludzi wrabiać to też nie za mądre
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
kórwa jak tak mozna ja bym takiego spotkał to ::cenzura:: kara śmierci dla takich kórwa ::cenzura::
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Sam filmik już widziałem... Nawet mam wrażenie że wcześniej właśnie przez to 4um
moje zdanie jest takie same jak reszta takich "ludzi" (jeśli można ich tak nazwać) ukarać, znaczy sie słowo kara ma tu trochę mała wartość...
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Eee.... no to Ufolek streścimy.

Widać zwierzęta rozbijane o ziemie, obdzierane ze skóry na żywca, oraz nawet chodzące bez skóry, tzn. jeszcze przez chwile żyjące.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
kórwa jak tak mozna ja bym takiego spotkał to :: kara śmierci dla takich kórwa ::
ale oczywsicie przestepce ktory by np zabil dziecko chcialbys resocjalizowac... i zeby nie mial za ciasnej celi itd itd
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
i pomyśleć, że robia to dla panienek ktore chcą zabłysnąć nowym futrem :niepewny:
tylko ubic takich...
 

aluniunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
braniewo
nie ogladam :p


soka ze na chwile odbiegne od tematu ale posze niech ktos mi powie z kad wziasc obrazek pod ksywke :/

z gory sozka za zmiane:/
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz agresja "obroncow zwierzat" tylko pokazuje jak sa plytcy...
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Taaa.... Mnie tylko dziwi, gdzie w takich sytuacjach są "obrońcu Rospudy". Tam, gdzie może im się stać kuku to jakoś dziwnie milkną zieloni
 
Status
Zamknięty.
Do góry