Brutalne zabijanie zwierząt - petycja

Status
Zamknięty.

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
myślicie, że powinno się karać takich sadystów? wg mnie kara pieniężna, to byłoby o wiele za mało za takie coś.
a wy? (poza A.D.D.A.M.E.M.2.3., ty pewnie dałbyś im nagrode za dobrą rozrywke)

nie rozumiem w tych ludziach tego, czemu tych zwierząt nie zabijali, ciekawe jak długo jeszcze zdychały tam te pieski obdarte se skór. :(. oni chyba czerpali radość z widoku męczących się istot. jednym słowem poj*by. nie wiem skąd tacy się biorą
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Pies to też człowiek, różni sie tylko odstającymi uszami, 4 łapami futrem i ogonem :p
A znasz jakiś inteliigentnycj murzynów?
Ile jest szachistów murzynów, albo murzynów-noblistow z fizyki lub matmy? (lub czegokolwiek :p)

"Pies tez czlowiek" :lol: haha wiesz miedzy psem a czlowiekiem jest tez ta subtelna roznica, ze np. czlowiek mowi-pies szczeka (i raczej nie umie sie porozumiec z czowiekiem) itd itp... radzilabym ci wziasc sie za nauke!!
Nie znam inteligentych murzynow, bo nie znam zadnego murzyna...
Oooo juz mam,
inteligenty murzyn:
Mrtin Luter King (nie wiem czy tak sie to pisze), byl on pastorem, walczyl o prawa obywatelskie dla murzynow, byl baaardzo inteligenty!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
hahahah ej h3lix weź im napisz jaśniej kim jestem bo widzisz co sie dzieje :lol2:

BTW:
"Pies tez czlowiek" laugh.gif haha wiesz miedzy psem a czlowiekiem jest tez ta subtelna roznica, ze np. czlowiek mowi-pies szczeka (i raczej nie umie sie porozumiec z czowiekiem) itd itp... radzilabym ci wziasc sie za nauke!!
to było takie coś co mądrzy ludzie nazwali sarkazmem/ironią :p

BTW2:
Mrtin Luter King (nie wiem czy tak sie to pisze), byl on pastorem,
Ooo!!! Pastorem mówisz :p To żeczywiście bystrzak z niego. To mamy już jednego
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
hahahah ej h3lix weź im napisz jaśniej kim jestem bo widzisz co sie dzieje
to było takie coś co mądrzy ludzie nazwali sarkazmem/ironią :p
"mądrzy ludzie"- chyba nie masz na mysli siebie :lol:

Ja jednak wolalam cie usiwadomic, tak na wszelki wypadek, ze pies to nie czlowiek...

Kim jestes? Ja juz wiem kim jestes... jednak nie chce sie powtarzac, jesli chcesz wiedziec co o tobie sadze, poczytaj moje wczesniejsze posty. Mysle, ze nie jedna osoba tak uwaza.

"Ooo!!! Pastorem mówisz To żeczywiście bystrzak z niego. To mamy już jednego"

Tak, RZeczywiscie bystry byl... poczytaj moze najpierw troche o nim, by dokladniej dowiedziec sie, czego dokonal i dlaczego uwaza sie go za inteligentego.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"mądrzy ludzie"- chyba nie masz na mysli siebie
A czy ja wygladam na mądrego? :p

Kim jestes? Ja juz wiem kim jestes... jednak nie chce sie powtarzac, jesli chcesz wiedziec co o tobie sadze, poczytaj moje wczesniejsze posty. Mysle, ze nie jedna osoba tak uwaza.
Jak to sie po angielskiemu mowi : priwjuz pejdż :p tam h3lix napisal a ja potwierdzilem

Tak, RZeczywiscie bystry byl... poczytaj moze najpierw troche o nim, by dokladniej dowiedziec sie, czego dokonal i dlaczego uwaza sie go za inteligentego.
Wiem kim był, domyślam się kto go zabił, no i wiem że był zabójczo inteligentny, był wszakże pastorem :p
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
A.D.D.A.M.2.3. wiesz co... ja koncze ta rozmowe, bo widze, ze z toba to normalnie porozmawiac sie nie da, a szkoda. Ty sie smiejesz ze spraw, ktore dla mnie sa powazne :/ wiec moze porozmawiam z ludzmi, ktorzy sa tego samego zdania co ja, lub z takimi co potrafia powaznie rozmawiac na powazne tematy. Z toba widze, ze sie nie da :/ trudno...

Moze wrocimy do tematu... niech inni sie wypowiedza co mysla o zabijaniu zwierzat dla rozywki. :/
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Dobra, wróćmy do tematu...Wi(L)u$, (L) to od legii czy leśny lud??? :lol2:
PS
23 to od mojego IQ
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
Dobra, wróćmy do tematu...Wi(L)u$, (L) to od legii czy leśny lud??? :lol2:
PS
23 to od mojego IQ

cale 23 za duzo, cwaniaku. pozatym musisz prawie kazdy post edytowac, bo nie potrafisz napisac sensownego zdania za pierwszym razem.
Trzeba cie wsadzic do worka po ziemniakach i o slupa. <_<
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
W teście który rozwiazywałem 23 to było minimum (tyle sie przyznaje za samą umiejętność czytania)
Są 2 powody edytowania postów:
1. najwazniejszy: nie potrafie napisac sensownego zdania (edytowanie na nic sie zdaje niestety :/)
2. w trakcie pisania jednego postu pojawiaja sie inne, do ktorych wypadalo by sie odniesc wiec zeby nie pisac post pod postem to edytuje, kurde, no dobra, nie bede sciemnial, tylko 1 punkt jest prawdziwy :bag:

PS
Trzeba cie wsadzic do worka po ziemniakach i o slupa
hehe metoda na zabijania psów najlepsza :p
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
W teście który rozwiazywałem 23 to było minimum (tyle sie przyznaje za samą umiejętność czytania)
Są 2 powody edytowania postów:
1. najwazniejszy: nie potrafie napisac sensownego zdania (edytowanie na nic sie zdaje niestety :/)
2. w trakcie pisania jednego postu pojawiaja sie inne, do ktorych wypadalo by sie odniesc wiec zeby nie pisac post pod postem to edytuje, kurde, no dobra, nie bede sciemnial, tylko 1 punkt jest prawdziwy :bag:
Szczery jestes. :eek:k: Ale nie prowokuj juz w tym temacie, bo juz zrobil sie potezny offtop. :)
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Do nienawiści do tej drużyny tak wychowano, wychowano nas!
Tak bez powodu i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat!
legia legia kur*a, legia legia :cenzura:, legia warszawa stara kur*a jest!
A legia legia kur*a, legia legia :cenzura:, legia warszawa stara kur*a jest! :lol2:

Taka miłośniczka zwierzat i w warszawie mieszka?? Powinnas chyba w puszczy kampinowskiej żyć

Dobre? To bylo zalosne

Murzyn studiujący w Moskwie pewnego dnia załamał się, poszedł do parku, uderzał głową w drzewo i krzyczał rozpaczliwym głosem: "Mam tego dośc, okropna kuchnia, zimno, skini i rasisci! Ja chce do domu!!" Usłyszawszy to pewien rosjanin podszedł do niego i spytał sie "Podsadzić?"

Czym się różni rozjechany na ulicy Żyd od rozjechanego psa? Przed psem są ślady hamowania.

Czym się rózni mały Żyd od duzego zyda? Dużemu wystają nogi z pieca.

Co robi dziecko żyd na kominie? Czeka na mame.

Co mówi żyd do mydła? Cześć dziadku

Czym sie różni żyd od piasku? Piasku nie można przerzucać widłami

Co robili zydzi po wyjsciu z obozu? Bujali w obłokach.
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
taa a ty za jakim klubem jestes ?? :p

poza tym ty co napisales to na wisle bylo ^_^ xD uwazaj zeby ci sie caly mokotow na glowe nie zwalil :p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
poza tym ty co napisales to na wisle bylo
"to" rozumiem ze mialo byc?
To jest Lecha Poznań przyśpiewka, (znana powinna ci byc choćby z pamiętnego, niedawnego finału pucharu polski na łazienkowskiej)
A ja za Lechią Gdańsk jestem :p
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
nie bylem na finale :p nie widzialem :( zapomnialo mi sie :sciana:

macie moze zalatwic linki jakies do podobnych filmow jak ten??
 
Status
Zamknięty.
Do góry