Brutalne zabijanie zwierząt - petycja

Status
Zamknięty.

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
a wolalabym mieszkac pod mostem i zdychac z glodu... nie moglabym mordowac zwierzat!!
Kto inny by nie wolał
Z lenistwa?? Eeee... co ma lenistwo do morderstwa?!
Dla jaj?? Co w tym zabawnego??!!
Z lenistwa nie morduje się ale z lenistwa nie chce sie pilnowac zeby zwierze na pewno nie zylo itp

Ja w tym nic zabawnego nie widze, ale oni widocznie tak skoro sie tym bawia :D

Ps. futra nigdy w życiu nie założe po tym co zobaczyłam
Ja futra tez nie zaloze i bez tego filmu :D (i napewno nie dla tego ze mnie los jego wlasciciela martwi)

Jak wcinasz kotlecika, kupujesz skórzane buty na masz świadomość że z drzewa ich nie zdjeli (jak jesz obiad w restauracji to zdajesz sobie sprawe ze kuchasz grzebal w tym co jesz), no ale nie bede sie zastanawial jak to ktos bral noz i rozcinal swiniakowi brzuch, (nie bedziesz sobie wyobrazala jak tluste lapy kucharza dotykaja tego co jesz)
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
500?? Takie coś się w tysiącach liczy... a dobrego projektanta do w dziesiątkach tysięcy...

Tutaj nie chodzi o życie tych zwierząt, tylko o sposób jego odbierania, bo ten jest dość....nazwijmy do nowocześnie ... niehumanitarny.
 

mEMOry Girl

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Brutalne zabijanie zwierząt
To nie ludzkie
To mi obce
Nie powinno tak się dziać
Nie po to stworzył nas Bóg.
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
myslalem ze tylko satanisci to robia
tak poza tematem
sataniści tego nie robią. oczywiście są wyjątki i jacyś powaleńcy zawsze sie znajdą, ale satanizm nie zakłada mordowania zwierząt, a już tym bardziej pastwienia sie nad nimi. wręcz przeciwnie


a wszystkie prace związane z zabijaniem zwierząt są potrzebne, ale PO LUDZKU, nie pastwiąc sie nad nimi.
widzieliście reportaż o chłopie, który przetrzymywał głodząc, na mrozie całe dnie i noce, a potem zabijał u siebie konie i je jadł?
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
500?? Takie coś się w tysiącach liczy... a dobrego projektanta do w dziesiątkach tysięcy...
chyba ci tylko glupi kupi ten co nie ma na co floty wydawac xD


Tutaj nie chodzi o życie tych zwierząt, tylko o sposób jego odbierania, bo ten jest dość....nazwijmy do nowocześnie ... niehumanitarny.

racja :p


Jak wcinasz kotlecika, kupujesz skórzane buty na masz świadomość że z drzewa ich nie zdjeli (jak jesz obiad w restauracji to zdajesz sobie sprawe ze kuchasz grzebal w tym co jesz), no ale nie bede sie zastanawial jak to ktos bral noz i rozcinal swiniakowi brzuch, (nie bedziesz sobie wyobrazala jak tluste lapy kucharza dotykaja tego co jesz)


ja tam roslinne produkty lubie :)

slyszeliscie o tym rekordziscie co na czas zjadl dwanascie mozgow?? :p
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Rośliny to może nie ludzie tylko żywe istoty.


Naamah -> skąd wiesz że sataniści tak nie robią? Może do nich należysz?
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Był do wyboru, albo jeden chińczyka, albo 12 murzyna, objętość ta sama
A tutaj przejawia się Twój brak tolerancji!!! :/
Jak ja niecierpie dyskryminacji ludzi ze względu na odmienny kolor skóry grrrr :/ :/
(taki mały OT, ale nie wytrzymałam! <_< )
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A tutaj przejawia się Twój brak tolerancji!!! kwasny.gif
Jak ja niecierpie dyskryminacji ludzi ze względu na odmienny kolor skóry grrrr kwasny.gif kwasny.gif
(taki mały OT, ale nie wytrzymałam! dry.gif )
Ja nie dyskryminuje ludzi! Ale żółtków i murzynów! Wiec o co chodzi ? :mruga:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
wiesz... "zoltki' i murzyni to tez ludzie..
No co ty, to tylko plotki! Każdy inteligentny człowiek wie że to nie prawda!

bosh... na ciebie- adam naprawde brak mi slow... niedosc ze bez rozumu i serca to jeszcze rasista
Raczej gatunkowiec!!! Murzyni to nie rasa ale gatunek inny! Cos pomiedzy psem a bydlęciem. (nieslusznie ich do malp sie porownuje, one chociaz sa inteligentne!)

PS
A tak przy okazji, wiecie czym sie różni murzyn od wiadra gów** ? Wiadrem :lol2:
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
No co ty, to tylko plotki! Każdy inteligentny człowiek wie że to nie prawda!
Raczej gatunkowiec!!! Murzyni to nie rasa ale gatunek inny! Cos pomiedzy psem a bydlęciem. (nieslusznie ich do malp sie porownuje, one chociaz sa inteligentne!)
:mruga: :mruga: :mruga:

Bosh... Murzyni sa ludzmi tak samo jak my, roznia sie tylko kolorem skory (czy to powod by ich dyskryminowac?!) skad przypuszczenia ze oni sa malo inteligenti??!!
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ale wy lubicie być manipulowani... i to przez takich debili... (mam na myśli adama)

@edit:
za odpowiadanie trollom nie czasami upomnien?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Bosh... Murzyni sa ludzmi tak samo jak my, roznia sie tylko kolorem skory (czy to powod by ich dyskryminowac?!) skad przypuszczenia ze oni sa malo inteligenti??!!
Pies to też człowiek, różni sie tylko odstającymi uszami, 4 łapami futrem i ogonem :p
A znasz jakiś inteliigentnycj murzynów?
Ile jest szachistów murzynów, albo murzynów-noblistow z fizyki lub matmy? (lub czegokolwiek :p)


ale wy lubicie być manipulowani... i to przez takich debili... (mam na myśli adama)
hehe mnie też to dziwi :p Dają sie manipulować jak dzieci, jak dzieci :lol2:

za odpowiadanie trollom nie czasami upomnien
Słynne powiedzonko : trolle, trolle ja pierd*** by tu pasowało
 
Status
Zamknięty.
Do góry