Brutalne zabijanie zwierząt - petycja

Status
Zamknięty.

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
ale w każdym razie na własne oczy widziałam podobną sytuacje, kiedy kilku młodych gówniarzy urządzało sobie "zabawe" i zwyczajnie odcieło ogon psu i wybiło oko!!!
Czy to jest normalne???
I nie wierze, ze takie coś nie ruszy ludzi (nawet Adama!) :/

Ja bym tych gowniarzy pozabijala :cenzura:

Normalne?? Tia.. jasne... to jest brutalne i nienormalne!! Nie rozumiem, no kurde nie umem tego zrozumiec, co jest zabawnego w odcinaniu psu ogona czy wybijaniu mu oka... nie widze w tym NI A NIC zabawnego... ciekawe czy jakby tym gowniarzom powybijalo sie oczy czy poobcinalo im sie ich "ogonki" bylo nadal wesolo?!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nie bawiło, był obrzydliwy jak filmik powiedzmy z defekacji (no ale naprawdę sniadanie przy tym jadlem :D)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja bym tych gowniarzy pozabijala :cenzura:
Ja najchętniej też!
Ale niestety nie zdążyłam im przeszkodzić :/
Nakrzyczałam na nich nieźle, ale oni stwierdzili, że "to ich pies i mogą z nim robić co chcą" po czym uciekli :/
Brak słów! :bag:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Tja pozabijać :p
Ja bym im dał po kopie w du*e i psa dobił, jak by byli więksi i szersi to bym odwrócił się w drógą strone :)lol2:) a jeśli to jest czyjaś praca (oprawianie skór, itp) to bym wzruszył ramionami i poszedł dalej
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja najchętniej też!
Ale niestety nie zdążyłam im przeszkodzić :/
Nakrzyczałam na nich nieźle, ale oni stwierdzili, że "to ich pies i mogą z nim robić co chcą" po czym uciekli :/
Brak słów! :bag:

Dobrze ze chociaz ich przestraszylas!
Niedaleko mojego osiadla, w parku, wlasnie przez to, ze nikt nie zwrocil uwagi takim gowniazom jeden piesek zginal a jego szczatki lezaly na widoku... dopuki ktos nie postanowil go zakopac... jednak po pewnym czasie (jak juz byl sam szkielet) tamte same dzieciaki (mordercy!! :/ ) odkopali go i wszyscy mogli 'podziwiac' jego szkielet :/
No kurde... ja naprawde nie moge zrozumiec takiego postepowania!! Moze mi ktos wyjasnic, czemu ludzie, tak brutalnie morduja zwierzeta??!!
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No kurde... ja naprawde nie moge zrozumiec takiego postepowania!! Moze mi ktos wyjasnic, czemu ludzie, tak brutalnie morduja zwierzeta??!!
Ehh nie wiem czy w ogóle można coś takiego wyjaśnić...może mają jakieś problemy psychiczne, emocjonalne, może patologia w domu i stąd takie zachowanie... ale tego i tak nie można usprawiedliwić! :/
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Niedaleko mojego osiadla, w parku, wlasnie przez to, ze nikt nie zwrocil uwagi takim gowniazom jeden piesek zginal a jego szczatki lezaly na widoku... dopuki ktos nie postanowil go zakopac... jednak po pewnym czasie (jak juz byl sam szkielet) tamte same dzieciaki (mordercy!! kwasny.gif ) odkopali go i wszyscy mogli 'podziwiac' jego szkielet
hahahahah :lol2: hahahah :rotfl: nieezle kolesie hehe

No kurde... ja naprawde nie moge zrozumiec takiego postepowania!! Moze mi ktos wyjasnic, czemu ludzie, tak brutalnie morduja zwierzeta??!!
Są 2 przyczyny: 1. Z lenistwa 2. tak dla jaj
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
dlatego zajmuja sie tym ludzie ktorzy by mogli :p
A ludzie mięsa jesc chca i futra nosic rowniez
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Ja nie rozumiem tego... Nie rozumiem dlaczego my "ludzie", istoty z MÓZGIEM zamiast ratować... Zabijamy.
Każdy papierek wyrzucony przez nas na trawnik sąsiada wyrządza wielkie szkody..
Żeby rośliny mogły się rozwijać, potrzebna jest im próchnica, której 1 cm sześcienny tworzy się od 300 do 500 lat.
Ciekawe jak ta próchnica ma powstać, skoro na ziemi leżą plastikowe butelki, rozbite szkło...

Trochę odbiegłam od tematu brutalnego zabijania zwierząt, ale musiałam to z siebie gdzieś wyrzucić.
Co do tematu... Czasami wstydzę się przyznać, że jestem "człowiekiem"
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
No wybacz. Rozumiem, że chodzi im o to, żeby futra nie popsuć, ale nie przesadzajmy. To już nie jest normalne. Praca ta, ale pierniczę ludzi, którzy w ten sposób pastwią się nad zwierzętami. Niech na bruk idą, ale nauczą się normalnie zabijać zwierzęta. Co to za problem użyć noża.... no chyba, że dla nich używanie noża do uboju jest rzeczą nieludzką i lepiej, gdy zwierze oprawia się na żywca.

PS. Tak Adam furtra nosić. Zdaje sobie sprawę, że nie da się tego powstrzymać, ale po co maltretowac zwierzę. Co... może się zabjania boją bo uważają, że to niehumanitarne... no tutaj powinno być prawo zaostrzone i to mocno.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Tak to juz jest ze po n-krotnym zabiciu zwierzecia juz jest im bez różnicy, nawet bawić sie zaczynają (jak w książce U nas w Ausszwiku, ludzie ktorzy palili nieboszczyki zaczeli sie zabawiac i ukladac ich w rozny sposob"
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dlatego zajmuja sie tym ludzie ktorzy by mogli :p
A ludzie mięsa jesc chca i futra nosic rowniez
Taa ale praca inaczej wygląda niż na tym filmiku...to jest męczenie i pastwienie się nad bezbronnymi zwierzętami,a nie... <_<

Ps. futra nigdy w życiu nie założe po tym co zobaczyłam <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry