brunet czarne oczka

Status
Zamknięty.

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Siemka Kochani ;) Ja równierz jestem otwarta no nowe znajomości ..;) Hmmm... jezeli znalazł by się jakiś fajny brunecik o ciemnej karnacji i czarnych oczach ... do tego elegancik ... przywiązujący dużą uwagę do wyglądu <tzn dbający o siebie tak jak ja;> aaa nio i koniecznie z Wawki to niech da znać;) Może powiem coś nie coś o sobie ..:p mam siedemnascie lat i uczę się w jednym z Warszawskich LO;) Jestem szczupłą ,opaloną czarnulką o czarnych oczętach ...;p zainteresowanych zapraszam na prw... Żeby była jasność traktuję ten anons jako zabawę z której może przy odrobinie szczęscie coś wyniknąć..;p pzdr ... Buziaaaaaaaaa ;*

tak trudno nadać sensowna nazwe jak zakladasz temat?
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
nav_m.gif
aaaaaaaaa ;)
kotki dwaaaa - szarobure obydwaaaa,
nic nie beda robily
tylko Iwonkaaa bawily! :lol:
amen
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
taaaaaaa ;]
a skąd dokladniej jestes ? i do jakiego LO chodzisz w wwa?
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
hahah :D:D:D takich tu nie ma lol ; p ; ] idealow szukaj w marzeniach to jest zycie moja droga;]
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
; ] forumowisko to tylko forum i spolecznosc co nas otacza. a reszta to realia. ; ]


nie znajdzie idealu tym bardziej ze nikt nie ma czarnych oczu. ; p ; ] lol. nie ma takiego koloru nawet; ]chyba ze jestes jak ies i wszystko widzisz na czarnobialo; ] lol
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
chyba chodziło o ciemne oczy :X
brunet - tak
ciemne oczy - tak
fajny - hmmm
elegancik - :S mozna tak powiedzieć ;]
dbający o siebie tak jak ja;> - ee ? nie wiem jak bardzo Ty dbasz o siebie ;]
z Wawki - raczej tak :p
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
lol a Ty nie masz zadnych zastrzezen? ta pani chciala by kogos w swoim guscie... a skda wiesz ze to nie jest jakas puszysta kobieta z okularami jak dna od sloikow...? ; ] lol z wlosamitlustymi tak bardzo ze z loju mozna by frytki smazyc;d ? lol ;]
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Gdybym była chłopakiem to te oczka , cera i brunet...KA :D :D to bym dała znac A tak... No cóż Wyrosłam na dziewczynkę :lol:
 

jacko87

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z frontu myśli
powoli panowie. Nie wszyscy naraz. Patrzcie ich jak się rzucili. Walą do Ciebie drzwiami i oknami. To przez te czarne oczy :p
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
...yyy puszysta z tłustymi włosami ... Widac Skarbie ,że nie wiesz z kim rozmawiasz .. nio cóż .. Znam kolesi ,którzyyy w pełniii spełniają wszystkie te wymagania ,więc to nie jest rzaden ideał ,,... tylko konkretny typ urody ,który mnie kręci ..
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
marne to twoje liceum z wawki ze cie ortografii nie nauczlo...

Buahahaha to samo chcialem powiedziec :D

Iwonko i Ci piekni panowie nie chca z Toba rozmawiac, ze szukasz ich tutaj? ;) Miejmy nadzieje, ze mowisz ladniej niz piszesz... :p
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
ohh "żaden"... juz lepiej? ? ? Widzisz tak się składa ,że ja tu nikogo nie szukam bo z reguły tak jest ,iż osoby szukające swe ''drugiej połowki'' w ten sposób czyli przez internet są w rzeczywistości mało interesujące,zakompleksione iii jakby tu delikatnie powiedziec ..hmm nienajlepiej wygladaja .. Zresztą wspomniałam na końcu wpisu ,iż nie biorę tego wszystkiego na powaznie .. Co do Liceum nie mam żadnych zastrzeżeń..tyle Narka.

Aaaa nie odpowiedziałaam na jeszcze jedno pytanko .. a mianowicie ,iż nie chcą ze mną rozmawiac ? ? Oj zdziwiłbys się jakie ja mam powodzenie ..

Żeby była jasność więcej tu nie zajrzę ,szkoda mojego cennego czasu na tego typu bzdety ..W końcu stać mnie na duzo ,dużo więcej... Papa..
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
ohh "żaden"... juz lepiej? ? ? Widzisz tak się składa ,że ja tu nikogo nie szukam bo z reguły tak jest ,iż osoby szukające swe ''drugiej połowki'' w ten sposób czyli przez internet są w rzeczywistości mało interesujące,zakompleksione iii jakby tu delikatnie powiedziec ..hmm nienajlepiej wygladaja .. Zresztą wspomniałam na końcu wpisu ,iż nie biorę tego wszystkiego na powaznie .. Co do Liceum nie mam żadnych zastrzeżeń..tyle Narka.

Aaaa nie odpowiedziałaam na jeszcze jedno pytanko .. a mianowicie ,iż nie chcą ze mną rozmawiac ? ? Oj zdziwiłbys się jakie ja mam powodzenie ..

Żeby była jasność więcej tu nie zajrzę ,szkoda mojego cennego czasu na tego typu bzdety ..W końcu stać mnie na duzo ,dużo więcej... Papa..

jak ty jestes ta interesujaca , inteligentna dziewczyna to ja jestem shmon-don, chinczyk. :D
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Wlasnie Iwonko, w koncu stac Cie na cala mase takich Cyganow, ktorzy beda lezec u Twoich stop :p A jak juz zrobisz kariere w szołbiznesie to daj znac, zglosze sie po autograf ;)
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
AAa co widziałes mnie ,że stwierdzasz ,iż nie jestem interesująca ,albo na tyle znasz by ocenic moją inteligencję ? Ja nie wiem za kogo Ty się uwazasz .. Równie dobrze o tobie mogę powiedziec ,że jestes zerem .Nie rozumiem twojej obecnosci tutaj na forum dla cywilizowanych ludzi .. widzę,że złosliwe komentarze doprowadzają Cię niemalże do erekcji.Mi to naprawde powiewa co ty napiszesz .. Czytając twe wypowiedzi widac ,że iQ masz równe z przedszkolakiem.

I wiedz ,że nigdy na takie łajno jak Ty uwagi bym nie zwróciła .

Zapewne mocny w mordzie tylko przez internet jestes .Ciekawe czy tak byś spiewał w rzeczywistosci ..

Żal mi ciebie.. i proszę cię daruj sobie kolejne wpisiki .. gdyż na nikim one wrazenia nie robią. Jesteś dnem ,powoli zacznij się z tym oswajac. Nareczka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry