Browzar - Przeglądarka

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Przeglądając internet natknąłem się na nową przeglądarke Browzar, której podobno głównym zadaniem jest ochrona prywatności. Przeglądarka ta podobno automatycznie usuwa historie odwiedzanych stron www i cookies oraz czyści pamięc komputera ukrywając w ten sposób wszelkie ślady naszego surfowania w internecie. Co o tym myślicie, oto strona domowa --> http://www.browzar.com .
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Cokolwiek by nie wyszło ja będe sie trzymał swojego AVANT BROWSER'A- i czasem przeplatany mozilla (ale tylko czasami)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No ja jakoś nie mam zaufania do przeglądarek opartych o IE, wole Firefoxa, w którym prywatne dane moge usunać za pomocą dwóch kliknięć.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
No ja jakoś nie mam zaufania do przeglądarek opartych o IE, wole Firefoxa, w którym prywatne dane moge usunać za pomocą dwóch kliknięć.
Ja też niezbyt przepadam za przeglądarkami opartymi na IE, ale kiedyś też korzystałem z Avant Browsera, bo strasznie mi się podobał z wyglądu i obsługiwał stronki na, które wchodziłem :p .
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Teraz śmigam na Firefoksie 2, a jeszcze niedawno śmigałem na Avant Browserze :] . Proponuje jednak wszystkim Firefoxa :eek:k: .
 
Do góry