brazowa nuta

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
patrz.pl/mp3/brazowa-nuta

radze jezeli ktos ma dlugo droge do kibla niech tego nie slucha .......chyba ze ma glosnikow ktore nie mogą uzyskać 22.750 mhz czestotliwosć jest to nuta która wytwarza wibracje że sie chce ........srac jak ja puscilem tylko poczatek i wylaczylem to ...........piernalem sobie. wiem ze to obrzydliwe ale to naprawde istnieje :(:( Mozecie mi wytlumaczyc dlaczego tak jest??
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Na mnie też nie no ale może przez to że mam słuchawki które mają wyższą częstotliwość
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Nie działa bo jak masz puste jelita to nie masz czym srać.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Nic nie działa... a nie jednak coś się zbiera... puszczę jeszcze raz... oo o hehe udało się pierdnąłem :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Nic nie działa... a nie jednak coś się zbiera... puszczę jeszcze raz... oo o hehe udało się pierdnąłem :)
Hehe... Też pierdnąłem po usłyszeniu tego i to 3 razy , innym razem raz ale porządnie :D Trzeba zainwestować podobno w potężne głośniczki żeby się udało.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
B3DN@R: Przyjdzie czas i na Ciebie, że doświadczysz mocy brązowej nuty :p
 

Modern Monkey

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
my own my
Kojarzycie może programy stacji Discovery: "pogromcy mitów" czy "Brainiac"? w obu przeprowadzono testy w sprawie prawdziwości mitu o "brązowej nucie" i w obu przypadkach zakończyły się one niepowodzeniem.
 

ZiPPo

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
wiecie dlaczego pierdneliscie bo macie zasłabe głosniki ja tez puściłem bąka więc co by było jak by były mocniejsze głośniki ;p
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
LOL :mruga:
To chyba działa na autosugestie bo seryjnie puściłem bącura ! :yahoo: :nuke:

Edit : Cofam to, co powiedziałem, bo właśnie wracam z kibelka :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
patrz.pl/mp3/brazowa-nuta

radze jezeli ktos ma dlugo droge do kibla niech tego nie slucha .......chyba ze ma glosnikow ktore nie mogą uzyskać 22.750 mhz czestotliwosć jest to nuta która wytwarza wibracje że sie chce ........srac jak ja puscilem tylko poczatek i wylaczylem to ...........piernalem sobie. wiem ze to obrzydliwe ale to naprawde istnieje :(:( Mozecie mi wytlumaczyc dlaczego tak jest??
Chyba za duzo Fur TV ogladasz ;D

PS: Nie zesralem sie.
 
Do góry