Brat Mojego Ex

margarettka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Świebodzice
Powiedzcie mi co sadzicie o spotykaniu sie z bratem chlopaka, z ktorym sie juz nie jest? A dodam, ze nei było to wielkie chalooo ;) i obecnie jestesmy znajomymi.
Prawda byla taka, ze oboje mi sie podobali, ale los sprawil i przypadek z ktorym sie spotykalam.
To minelo, jestesmy osobno ale jego brat mi sie nadal podoba.

Ja osobiscie nie widze przeciwskazan by sie z nim spotykac, w koncu mam swoje lata.
I mam kilka pytań (obaw) dotyczacych tej sytuacji :

1. Jak myslicie czy istnieje jakas wieź braterska- ze on (ten drugi) ze mna nie bedzie, bo bylam z bratem?
2. Czy bracia rozmawiaja ze soba na temat swoich dziewczyn? (wiec i mnie mogł obgadac...)
3. Czy jesli bym zaczeła podrywac jego to (brata) to on odbierze to (mnie) ze " wymienian siekierke na kijek", wiecie- nie udalo sie z jednym to zaczepia drugiego i ogolnie na idiotke wyjde.
4. W pkt. 3 nie chodzi o wielki podryw ale dawanie tamtemu sygnałów... ;)

Wiecie moge poczekać az on zacznie mnie podrywac, ale musze ewentualnie reagowac na jego osobe-albo bede obojetna, albo nie.

Czekam na wypowiedzi szczegolnie tych co mają braci ;) i nie tylko..
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
och trudna sprawa. Faktycznie hmn...
1) Tak, moze to istniec. To jest tez zależne od wieku, jaka jest różnica. Jeżeli tamten cierpiał, to ten drugi moze wziąć to pod uwage i miec jednak przeciwskazania...
2)I to równiez zalezy od ich więzi, ale mnie osobiście wydaje się, ze tak, to zależy też od otwartości, czy On jest raczej małomówny, zamknięty czy też otwarcie mówi o uczuciach.
3)Heh... tutaj nie ma żadnej reguły, wszystko to zależy od tego w jaki sposób się rozstaliscie z tamtym chłopakiem, czy któres z Was cierpiało, czy to była wina Twoja, czy Jego. Jeżeli On odszedł, to rośnie prawdopodobienstwo, ze tak. Jeżeli Ty, to moze pomyslec., ze On sie nie spodobał, to próbujesz drugiego.. Jeżeli rozstaliscie się razem, to chyba najlepsze okoliczności, z wszystkich jakie tutaj mogą byc ;).
4)Tak, jakieś mneijsze sygnały, uśmiechy itp. byłyby z pewnoscia bardziej na miejscu, niz rzucanie mu się w ramiona :p Jednak jeżeli On rozmawia o wszystkim z bartem, tyo i to mogłoby wydac IM się dziwne.
Napisz jednak ile z Nim byłąs, i w jakich okolicznosciach sie rozstaliscie. To tez mzoe byc pomocne, zebysmy to jakos ocenili ;). No i oczywista sprawa, postaw się na Jego miejscu. jeżeli oboje nic do siebie nie cuzjecie, to przeciez nie powinno byc problemów. Jeżeli jednak On cos czuje?...
 

margarettka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Świebodzice
Ten chlopak -ex, o ktorym tu pisze to niestety on mnie zostawił bo ja za mocno sie przwiazalam...zakochalam, a on nie chciał. Trwalo to 3 mies.- niedlugo, ale znalismy sie dłuzej. Niezbyt mila to byla sprawa i mocno bylam zaskoczona z jego nastawienia. Nawet myslalam ze poznal kogos innego ze tak zmienil (nagle) do mnei nastawienie. Nie wiem tego-m chyba jednak nie mial nikogo.
Nie wiem dlaczego wpierw mezczyzna dosłownie lata za kobietą, a potem, gdy ona odwzajemni to, a nawet wiecej... to ciach! Koniec! Tak było.

Chyba jednak dam se spokoj z mimi sygnalami, choc czuje ze tamtemu, bratu, sie podobam. Poczekam na ruch z jego strony- to bedzie najbezpieczniejsze ;) Njawyzej sie nie doczekam :|
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja rowniez uwazam ze powinnas czekac na jego rakcje bo to troche delikatna sprawa. Glupio moze to wygladac jak zerwalas z tamtym a teraz chcesz poderwac jego brata. Jesli i on (ten brat) bedzie chcial to spoko, ale lepiej pierwsza tego nie rob :)
 
Do góry