Bransoleta

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Nie no całkiem fajna jest. Ja tam nie lubię bransoletek ale jeżeli Ty lubisz to bierz ;)
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
podoba mi się, chociaż ja nie nosze bransoletek :) Ale jeśli ty lubisz to kup...
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
miałem taką skórzaną ale nie z takim "plemnikiem" :) hehe fajna sprawa i nadaje takiego hmmmm wyglądu BOGACZA :p:p którym nie jestem:p:p:p
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
miałem taką skórzaną ale nie z takim "plemnikiem" :) hehe fajna sprawa i nadaje takiego hmmmm wyglądu BOGACZA :p:p którym nie jestem:p:p:p

No wlasnie to co jest na tej bransolecie to zalezy wylacznie od osoby (a szczegolnie wieku) ktora ja oglada. Jesli jest to chlopak w wieku 12-25lat to na 95% powie ze to plemnik. Wybralem ja z powodu tej dwuznacznosci. Aha i zamowilem ja juz przed zalozeniem tego tematu


Eeeee tam... Facet, po co ci bransoleta???

Odpowiedz sobie po co ludzie nosza kolczyki, lancuszki itp a wtedy poznasz odpowiedz na twoje pytanie.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja mam podobną tylko, że ja mam damską :)
a ta mi się podoba :)
 

kowalsulik1

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
POLSKA Grudziądz
Zależy czy lubisz coś takiego nosić. Ale moim zdaniem jak dla faceta to nie pasuje na małolata czy coś jak najbardziej. Ale to twoja decyzja. Lepiej kupić jakiś dziany zegarek. Ja bym tak zrobił.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
idealnie ;) bierz nie pytaj sie. Zrob sobie prezent na swieta. Ja juz zrobilem. Kupilem sobie pieszczoche gladka ;)
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
uwielbiam facetów w bransoletach i łańcuszkach na szyje, nie koniecznie metalowe mogą być drewniane:) i pierścionki też są fajne:]
 
Do góry