Brak uczucia od dziewczyny

czarnaowca92

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam mam 20lat bylem 3 lata z dziewczyna, rozstalismy sie za pare dni byla z moim kolega dalszym byla z nim ok 2 miesiace Kochalem ja, jeszcze jest jakies uczucie... Zaczalem sie spotkac z dziewczyna 3 lata mlodsza ode mnie widywalismy sie w kazdy weekend ona mowila ze nie chce zwiazku bo nie chce mnie zranic ze miala jednego oficjalnego chlopaka z ktorym byla pol roku, po 2 miesiacach "zaproponowala" zwiazek zaczelismy chodzic od poczatku znajomosci nie bardzo chciala sie do mnie przytulac, calowac tym bardziej o spotkania to musialem sie prosic 1h w piatek i 1h w sobote, z kolezankami i kolegami mi zawsze czas wyjsc a jak ja pisze zeby wyjsc to a to musi do babci pojde, a to sprzatac a to uczyc sie caly czas jakis pretekst a ciagle slysze ze z kims gdzies idzie czy cos. Wogole nie daje od siebie zadnych uczuc jak bym byl zbyteczny a tak to pisze jak jej zalezy itp a dla niej nie ma roznicy czy nie widziec bedziemy sie tydzien czy miesiac, nie czuje sie szczesliwy w tym zwiazku, mowilem jej co mnie boli lecz ona mowi ze wymyslam i ze naprawde jest zajeta napisalem do niej ostatnio zeby wyjsc w sobote mowila ze roboty duzo ma i nie wie jak z czasem bedzie wczoraj wieczorem sie z nia spotykam i slysze ze 3 h z kolezanka sobie rowerem jezdzila potem siedziala sobie z nia a dla mnie 60 min i to tak jak bym nie byl potrzebny, brakuje mi czulosci uczucia co mialem przy tamtej dzeiwczynie z ktora juz oczywiscie nie bede. Moja obecna zachowuje sie innaczej niz wszystkie inne dziewczyny jest zimna, pomozcie mi bo ten zwiazek bardziej mnie wykancza niz pozwala myslec o wspolnym domu... :((
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
jedyna dobra rada to :
Popatrz jej sie prosto w oczy przejedz dłonią po jej policzku i powiedz : :cenzura: mała
 

Pira

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
139
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Mi się wydaję , że powinieneś sprawę postawić jej jano. wyjaśnić że nie chcesz takiego związku na siłę. Bo to nawet nie chodzi o brak uczuć z jej strony. Bo można po prostu być taką osobą która ich nie okazuje.... nie przytula , całuje itp. ale ona nawet nie chce się z Tobą spotkać..... chociaż z tego co piszesz ma czas. A ona proponuje sama spotkania?? Może zrób tak, że poczekaj aż ona sama zaproponuje .... ?
 

czarnaowca92

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
dzis mialem wypadek i leze w domu, nie przyszla do mnie nawet, 2 tyg czeka mnie w domu, napisala "bede cie odwiedzac", miala przyjsc wkoncu nie pozwolila jej mama, zawsze cos obieca i to nie wychodzi, zawsze, nie wierze w to ze chociaz raz mnie odwiedzi... nie wiem co robic, ja chce aby szczescia...
 

Harpagan

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
jak jest perfidna i falszywa olej ją wiem ze to moze być trudne ale ja nie mam litości dla takich ludzi ..
 

MoonNight

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam autora postu. Powiem Ci ,ze mam podobny troszke problem z moją obecną kobietą.Wydaje mi sie być tajemnicza troszke,maaało kiedy mówi,ze kocha ,pocałuje, przytuli..Oczywiście zdarza sie ale rzadziej zdecydowanie niż ja Jej....Wiem ze ma taaki i trudny dosyc charakterek...Zaznaczyć tu bym chciał,ze to Ona trafiła na mnie , była słaba wobec mnie ( chyba czulsza wtedy) .Teraz , gdy ja okazuję Jej więcej ciepła itp. wyczuła jakby mi na Niej baardziej zalezało ,jakby czuła przewagę nade mną .A co do tajemniczosci to głupio komus zaglądac w telefon...ale twierdzi , ze z nikim na tel nie pisze typu.spotkanie , kawa.... chociaz zaproszenie dostała .... Ciężko mi Ją wygryźć.Autorze postu mamy podobny problem z tą uczuciowością i musimy znaleźć rozwiązanie wsród doswiadczonych tutaj uzytkowników:)Zwracam się również z prośbą rad .... Kobieta nie jest zła,ale chyba potajemnie b.lubiana sugerując sie tel... .... Acha ... rodzina Jej mnie poznała oczywiscie i b. polubiła .... Pozdrawiam
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
MoonNight:
Jeśli ktoś traktuje fakt, że drugiej osobie na nim zależy, jako przewagę - nie jest moim zdaniem godny takich uczuć. Mam tylko pytanie: na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że ona tak Cię traktuje?

czarnaowca92:
Prawdę mówiąc, relację z Twoją dziewczyną trudno jest nazwać związkiem. Spróbuj zapytać jej, dlaczego tak się dzieje. Być może kryje się za tym jakieś przykre dla niej przeżycie. Niestety, trudno jest to wywnioskować na podstawie zamieszczonego opisu.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
Może jak ma tyle pracy, to zaproponuj że jej pomożesz? Wychodzi na rower;)? fajnie przyłącz się do nich, i razem jexdzijcie;).

Słuchaj, takie małe niewinne ask? ok? :) Czy Ty ją na coś naciskasz? bo ona ewidentnie zwiewa od Ciebie, unika.

Moja zdanie subiektywne, albo kobieta ma poważne problemy ze sobą, albo zastanawia sie nad wymianą na lepszy model, albo komunikacja siadła ale z tego co piszesz wynika że tak zawsze było.

No i opcja numer trzy, przepraszam że to czytasz, i że ja to napisałam.

Może ona tak naprawde nigdy nic do Ciebie nie czuła? tylko "wyprosiłeś" ją.

a i ostatnia możliwość, ma problem aby się zaangażować boji się ze zerwiecie i dlatego unika zranienia, nie angażuje się.
 

MoonNight

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chromosom na podstawie takiej,iż na początku było zdecydowanie widać ze Jej na mnie zalezy , pilnowała mnie by jakaś inna sie do mnie nie doczepiła,bo bała sie wtedy ze moze ja zerwę z Nią . Obecnie z obserwacji Jej zachowania nie dopatrzyłem sie by się za bardzo przejmowała , choooociaż kilka razy wspominała,ze powyrywa kudły tej " nowej"(co mnie bedzie chciała poznać bliżej.Mi sie wydaje ,ze ktos się wokół Niej kręci " dyskretnie" zwazając fakt taki ze co dostanie smsy to je zaraz usuwa , a trzy stare smsy ma zachowane w skrzynce odbiorczej.Usuwa kazdy inny który dostanie.Niewiem jaka wartosc tresci, czy mogłaby mieć wpływ na nasz związek...ale dziwne to troszke,ze usuwa. Najciekawsze jest to ze jak dostanie smsa to jaaakis czas nie odczytuje go chyba w celu sprawdzenia czy ruszę Jej telefon,bo by widziała i wiedziała ze grzebałem..wiec wtedy nie ruszam tych tajemniczych smsów...Hmmmmmm......
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Rzeczywiście jest to dziwne. Chociaż na tej podstawie nie można jeszcze wyciągnąć żadnych wniosków. Moim zdaniem najlepiej byłoby zapytać jej o to samo, o co pytasz tutaj. Problem jednak w tym, że odpowiedź nie musi być prawdziwa. Jeśli nie jesteście sobie bliscy, takie pytanie może nie mieć sensu.
 

MoonNight

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak słyszy gdy mówię Jej o innych, to denerwuje sie , być moze nie jest tak jak wskazuje Jej zachowanie na to.Zmniejszony poziom uczuć,lekka obojętnośc,kiedys ciągle smsy pisała, teraz mooooze odpisze.Widocznie ma taki skomplikowany charakter,który dałby nie jednemu do zrozumienia , ze czuje się troszke zaniedbywany .... Fakt faktem dosyc swiezy związek,ale sugerując sie przeszłoscią , to na moje tak byc raczej nie powinno..... Ja Jej pytac o nic nie będę, sprawdzę Ją w inny sposób czy Jej zalezy czy nie i byc moze ukaże się prawda jak to jest rzeczywiscie.Wtedy bedą podjęte kolejne działania.
 

Mroczny Ktoś

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Olej ją i bądź równie zimny wobec niej (tak jak ona).
Niech ona się zacznie o Ciebie starać. Jeżeli nadal nie będzie jej zależało - to będziesz wiedział że nie było warto.

Chociaż i tak jestem zdania, że nie warto starać się w imię miłości... - kobiety to specyficzne "gady", nie są warte Twoich zmartwień.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
MoonNight:
Czy nie było tak, że zachowywałeś się w sposób sugerujący bardziej zażyłe relacje z innymi kobietami? Być może tutaj właśnie jest problem.
 

MoonNight

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Powiem krótko , nie ... Trafiłem widocznie na taki typ kobiety i tyle . Mam świadomosc ,ze ma taki charakter bo sama mówiła jaki ma, tylko te lekko "zeschnięte" uczucia,ich okazywanie szybko sie zmieniły,aaale wkoncu kobieta zmienna jest :) Pożyjemy , zobaczymy , nie od razu Rzym zbudowano .....Pozdrawiam
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Bywają dziewczyny, bardzo kochające Ostrożność i Pewność. Są gotowe pokochać chłopaka czy mężczyznę, jeśli on się nadaje na męża i jest pewność, że zechce się ożenić i poczeka na "próbę generalną" do nocy poślubnej.
Jeżeli masz pewność, że ona Ci "pasuje", to gwarantuję Ci, że ona Ciebie pokocha zaraz po nocy poślubnej i będzie dobrą żoną. A także, że ten jej brak impulsywności zapewni jej wierność wobec Ciebie.
"Uwodzenie" takiej ostrożnisi polega na zapewnieniu jej, że masz bardzo staroświeckie poglądy na seks przedmałżeński, szczególnie w takim przypadku jak teraz, kiedy jesteś w niej zakochany.
Przypuszczam, że wtedy ona stanie się ufniejsza i mniej duchowa, a wiecej cielesna. Powodzenia.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Chociaż i tak jestem zdania, że nie warto starać się w imię miłości... - kobiety to specyficzne "gady", nie są warte Twoich zmartwień.
Zostałam gadem - jak fajnie -.-. Ssss xD.

Olej ją i bądź równie zimny wobec niej (tak jak ona). Niech ona się zacznie o Ciebie starać. Jeżeli nadal nie będzie jej zależało - to będziesz wiedział że nie było warto.
A może lepiej byłoby porozmawiać? Ludzie jakieś głupie gierki do niczego nie doprowadzają -.-

Do autora tematu: Ty jesteś z tą kobietą w związku? Od kiedy to się prosi o spotkania?
Porozmawiaj z nią na temat tej sytuacji, o tym czy coś się może zmieniło.
Falą naszych domysłów cudów nie zdziałamy.
 

Mroczny Ktoś

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Zostałam gadem - jak fajnie -.-. Ssss xD.
Ciesz się że nie płazem :p ;)

A może lepiej byłoby porozmawiać? Ludzie jakieś głupie gierki do niczego nie doprowadzają -.-
Oj tam... Zaproponowałem rozwiązanie na poziomie jego wylewnej wybranki.

Nieco bardziej poważnie (tym razem do autora):
Uważam, że nie warto zbyt bardzo przywiązywać się do ludzi. Ludzie zawsze są egoistami i myślą przede wszystkim tylko o sobie. Szkoda zdrowia na zamartwianie się tym jak dalej ma wyglądać Wasz związek. Może za pół roku Wasz związek rozleci się niezależnie od tego jak postąpisz. A może wystarczy przeczekać te trudne chwile (bo ta druga osoba ma jakieś wątpliwości?) ???
Jeżeli chcesz posłuchać tej rady o rozmowie, osobiście nie będę tutaj nic doradzał. To może pomóc, ale nie musi.
Po prostu Ty również bądź troszkę egoistą. Myśl o sobie. Nie będąc szczęśliwym nie dasz szczęścia drugiej osobie…
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ciesz się że nie płazem
Osobiście jeśli już miałabym się zamieniać w jakieś zwierzę preferowałabym kota. Powiedzmy, że od czegoś trzeba zacząć^^.

Nieco bardziej poważnie (tym razem do autora): Uważam, że nie warto zbyt bardzo przywiązywać się do ludzi. Ludzie zawsze są egoistami i myślą przede wszystkim tylko o sobie. Szkoda zdrowia na zamartwianie się tym jak dalej ma wyglądać Wasz związek. Może za pół roku Wasz związek rozleci się niezależnie od tego jak postąpisz. A może wystarczy przeczekać te trudne chwile (bo ta druga osoba ma jakieś wątpliwości?) ???
Ej ej ^^. Jakiś procent społeczeństwa choruje na altruizm^^.
Jeżeli już ktoś deklaruje, że jest w związku to się o niego dba, wiadomo, są dni lepsze i gorsze, dla jednej czy dla drugiej strony, ale jak obie będą w trybie "zobaczymy czy on/ona coś zrobi" to do niczego nie doprowadzą.

Nie sugeruję tutaj bynajmniej, że autor ma skakać nad tą dziewczyną, tylko, żeby wykonał jedną akcję (czy to będzie rozmowa, czy cokolwiek innego) i zaobserwował reakcję - w tym wypadku jej brak też będzie wymowną odpowiedzią.
Nie wiem, czy rozmowa pomoże, ale przynajmniej rozwiążę sytuację (mam nadzieję).
Ogólnie w tym temacie w całości popieram post lightinside.
 
Do góry