Brak okresu

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Mnie sie spóźnia 2tygodnie. Ostatnio mam problemy z jajnikami, idę po święta na usg, może to przez to :/ Kurczę, okres to nic przyjemnego, a jak go nie ma, to jest jeszcze gorzej :/
 

wsciekladorotka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
widze ze jestescie doswiadczone w tych sprawach wiec przedstawie swoj problem i prosilabym o jakas pomoc

napisze wszystko krok po kroku - pod koniec lutego tego roku kochalam sie z chlopakiem i rzekomo do wytrysku doszlo pozamna (ale zawsze cos moglo uciec przed wyciagnieciem) wzielam postinor duo nie mieszczac sie w 72 godzinach, po okolo 4 dniach od wziecia postinoru dostalam okres (w dzien w ktorym dostalam okres bylam u ginekologa ktory przepisal mi castagnus na ustabilizowanie okresu) , po okolo 2 tygodniach od stosunku zrobilam test ciazowy (wynik negatywny), w marcu okres spoznil mi sie okolo 4-5 dni (w tym czasie zrobilam test i wynik byl negatywny) ale przyszedl i byl normalny, w kwietniu okres dostalam i byl bardzo obfity ze mi to przeszkadzalo, kwietniowy okres skonczyl sie 16 i od tamtego czasu nie mam okresu, w maju powinnam dostac miesiaczke 9 kiedy zaczol mi sie okres spozniac przestalam brac castagnus, to z dzisiejszym dniem liczac to juz 4 tygodnie okres mi sie spoznia, mam bole w podbrzuszu raz po lewej raz po prawej stronie, zawsze mialam tak ze przed okresem mialam sluz bialy pozniej stopniowo sie on zabarwial na brunatno az wkoncu przychodzila miesiaczka teraz sluz zabarwil sie na leciutko zoltawy i tak wszystko sie zatrzymalo, piersi bola mnie zadko i sa lekko nabrzmiale, sa wszystkie objawy okresu ale jego samego brak

i w tym miejscu chcialam zapytac:
- czy to ciaza ?
- czy to moze jakas choroba ?
- czy przerwanie kuracji castagnusem moglo spowodowac takie anomalia ?

z gory dziekuje za odpowiedz i bardzo was wszystkie pozdrawiam i caluje :*
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli bylaby to ciaza bys wiedziala bo od lutego to kawal czasu,zreszta wynik testu wyszedl negatywny,jezeli chcesz powtorz go dzisiaj.skada taka silna miesiaczka,brak przez postinor poniewaz zawiera bardzo duza dawke hormonow a twoj organizm tak zaareagowal.ciaze moim zdaniem mozna wykluczyc takze mozesz miec jakies zapalenie drog rodnych,torbiele ale stawiam na postinor.bylo trezba nie przerywac brac castagnus moglo to spowodowac takie"anomalia"wiec moim zdaniem jeszcze raz smigaj do ginekologa po tabletki na wywolanie miesiaczki albo czekaj na okres
 

martusiaaczek

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Na końcu tęczy
Mi również spóźnia sie okres ale aż o miesiąc!
Okres może sie spóźniać przez: stres? czy niedobór wagi? Odpowiedzcie prosze.
 
B

Blancaaa

Guest
okres moze sie spozniac nawet 3-6 miesiecy poniewaz to zabuznie cyklu...spowodowane stresem,braniem roznych tabletek,utrata wagi,choroba
 

oleska16

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem otóż 2 miesiące temu zmieniłam radykalnie swoją diete- postawiłam na warzywa, owoce, drób, ryby, pełnoziarnist pieczywo, ograniczłam spożywanie tłuszczów nasyconych do minimum i trzymam się odpowiedniego dla mnie zapotrzebowania kalorycznego. W bardzo krotkim czasie schudłam 7 kg. Ostatni raz okres mialam w czerwcu. Byłam u ginekologo lecz ten uważa że pewnie nie dostarczałam organizmowi potrzebnych minerałów- ale to nie prawda!!Nigdy w życiu nie odżywiałam się tak zdrowo jak przez ostatnie 2 m-ce! Poza tym moja waga się już ustatkowała nie tyję ani nie chudne waże 41 kg przy wzroscie 150. Ginekolog polecił mi abym przytyła 5 kilogramów. CZY RZECZYWIŚCIE NISKA WAGA I ZLA DIETA JEST PRZYCZYNĄ ZABURZENIA MIESIĄCZKOWNIA? CZY MOŻE JEST TO REAKCJA ORGANIZMU NA RADYKALNA ZMIANE ODŻYWIANIA, PEWNEGO RODZAJU ODPOWIEDZ NA ''SZOK'' JAKI MU ZGOTOWALAM I MOJ ORGANIZM PO PEWNYM CZASIE SIE PRZYZWYCZAI DO NOWEGO TRYBU ZYCIA NO I CO NAJWAŻNIEJSZE ZNÓW BEDE MIESIACZKOWAĆ. Warto dodać ze wykonalam pełną morfologie i lekarz był pod wrażeniem doskoałych wyników, a więc anemia i tego typu choroby odpadają...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
w swoim pytaniu mozesz znalezc odpowiedz
CZY RZECZYWIŚCIE NISKA WAGA I ZLA DIETA JEST PRZYCZYNĄ ZABURZENIA MIESIĄCZKOWNIA? CZY MOŻE JEST TO REAKCJA ORGANIZMU NA RADYKALNA ZMIANE ODŻYWIANIAquote]
wystarczy poczytac co zaburza miesiaczkowanie a nie spierac sie z lekarzem jak ma racje....nie dziw sie ze nie masz krwawienia
 
Do góry