brak motywacji

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
ja bym jednak odradzala drastyczne odchudzanie, bo z tego nic dobrego nie bedzie, tylko jo=jo. ruszaj sie przede wszystkim w domu cwicz zapisz sie na jakis aerobik albo basen.i zmien diete-nejlepiej stopniowo:)wyrzuc tluste mieso bialy chleb, sosy majonezy i takie tam.jedz smacznie ale zdrowo i bez slodyczy.duzo owocow i warzyw, jak piecyzwo to tylko ciemne fitness,no i duzo wody pij tylko zeby malo potasu miala...np vitalinea.a motywacja-najlepiej dla siebie, na mnie zadne "zewnetrzne"sposoby nie dzialaja:)powodzenia i trzymam kciuki:D
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
no bez kitu...dobre sobie:)musze to zapodac dalej, wyglada na rewelacyjna metode:D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Na mnie działają zdjęcia baaaaardzo grubych osób. Bardziej niż chudych modelek, hehe, jak na złość :p Bo ja ogólnie inna jestem :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wiem, wiem, widziałam :) Chodziło mi po prostu o to, że bardziej działają na mnie anty- niż thinspiracje. Jak zobaczyłam taką 1 fotę to prawie drgawek dostałam :p Że mogłabym tak wyglądać brr...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja jak patrzę na modelkę to myslę sobie: "Ciekawe, czy będe potrafiła być taka?" a jak na gruuuuuubą osobę to: "O Boże, jeszcze trochę i będe tak wyglądała". Lepiej działa na mnie to drugie ;)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
patrząc na modelki to można w depresję wpaść już nie mówię o anoreksji
a jak się patrzy na kobietę przy tuszy to mówi się o nie tylko nie tak chcę wyglądać

swoją dietę też mam już wypróbowaną i zmieniać nie będę :)ale obejrzę :p
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
do diety nie trzeba jakieś mega motywacji. Jedź co chcesz ale bądź na deficycie kalorycznym
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
Też uważam że duzo nie trzeba żeby schudnąć. Tak jak tu ktoś mówił już decifit kaloryczny i tyle
 
Do góry