Brak cukru...

Damphti

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
W związku z wielkim postem postanowiłem przez 40 dni nie jeść słodyczy. przed tym "wydarzeniem" jadłem ich dużo. Dzisiaj zaczął mnie boleć żołądek (uczucie wielkiego głodu), czy to może być związane z niedoborem cukru?
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
W związku z wielkim postem postanowiłem przez 40 dni nie jeść słodyczy. przed tym "wydarzeniem" jadłem ich dużo. Dzisiaj zaczął mnie boleć żołądek (uczucie wielkiego głodu), czy to może być związane z niedoborem cukru?

A to zależy od tego jakie inne posiłki spożywasz, ponieważ jeśli np. spożywasz owoce, chleb, słodzisz herbatę etc. to to wszystko zawiera i tak cukier więc nie powinno Ci go brakować w organiźmie, wobec tego ból brzucha powinien mieć inną przyczyną, ale z kolei jeśli to, co spożywasz oprócz słodyczy zawiera mało cukru to ssanie w żołądku, odczucie głodu etc. może być spowodowane jego niedoborem ale to z kolei powinno iść w parze z osłabieniem, sennością, zmęczeniem etc.
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
nie może Cie boleć brzuch z braku cukrów, one są prawie wszędzie w tym co jesz

boli Cie brzuch z głodu, dlatego ze kwas HCl trawi ci błonę śluzową żołądka, więc powinno się coś zjeść
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
A może się uzależniłeś od typowych słodyczy i ma to podłoże psychiczne? :p

Wszystko jest możliwe hehe, nie myśl cały czas o słodyczach, to ból sam przejdzie :)
 
A

Alek06

Guest
A może się uzależniłeś od typowych słodyczy i ma to podłoże psychiczne? :p

Wszystko jest możliwe hehe, nie myśl cały czas o słodyczach, to ból sam przejdzie :)

A ja mam pytanie , czy duzo słodzicie kawe albo herbate ?
Czy takie slodzenie szybko podnosi poziom cukru we krwi ?
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Nie słodzę, ale jak zdarzy wypić mi się coś posłodzonego, to cukier czuć szybko :)
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Autorze tematu nie, to nie jest związane z niedoborem cukru.
A ja mam pytanie , czy duzo słodzicie kawe albo herbate ?
Czy takie slodzenie szybko podnosi poziom cukru we krwi ?
Dopóki nie masz cukrzycy poziom cukru we krwi nie powinien cię martwić, jeśli ją masz to sam powinieneś to wiedzieć.
 
K

kinga_sc

Guest
Cukier jest we wszystkim co jesz, brzuch boli z głodu, a może raczej jelita?
 
Do góry