Boże ale wstyd;(;(

Status
Zamknięty.

phobe123

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
dzisiaj jak byłam u ginekologa jak mnie badał to się zrobiłam mokra normalnie taki wstyd w życiu takiego nie miałam;( lekarz się tak na mnie dziwnie spojrzał i się uśmiechnął;( czy ja jestem jakaś nienormalna czy wy też kiedyś tak miałyście? nie wyzywajcie mnie od idiotek
już w życiu do niego nie pójdę;(
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
nie przejmuj się tak;)
to oznacza że z Tobą wszystko w porządku,a jeśli był przystojny to już w ogóle :p
W końcu dotykanie naszych części intymnych ciała nie pozostaje bez odzewu naszego organizmu.
 

maslanawodzionka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
2
To normalne, przecież to nie było z Twojej winy:) A wg mnie to ten lekarz zachował się nie fachowo, z jakiej racji on po zobaczeniu "tego" co Tobie się przydarzyło mógł się uśmiechać i patrzeć, prostak jakiś niedokształcony.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
@up: prostak? Ty swoimi wywodami na ten temat reprezentujesz prostactwo. Zdarzyło się - miał płakać i ubolewać?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Nie przejmuj sie tak to nic strasznego.Lekarz zachowal sie normalnie,a ten usmiech pewnie mial ci dodac otuchy...pamietaj on ma z 10-15 pacjentek dziennie wiec napewno nie bylas pierwsza i ostatnia ktorej to sie przytrafilo:)
A pomysl jak bys sie zachowala w takiej sytuacji jak ja mialam-musialam miec stosunek z mezem i w ciagu pol godz dojechac do kliniki(dodam,ze nie moglam po stosunku isc sie umyc przed wizyta,a bedac w gabinecie zaczelo wszystko wylatywac i lekarz to widzial)Co wtedy bys zrobila??
 

maslanawodzionka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
2
@up: prostak? Ty swoimi wywodami na ten temat reprezentujesz prostactwo. Zdarzyło się - miał płakać i ubolewać?
Nie reagować, robić swoje, lekarzem jest, a TO NIE BYLO PROFESJONALNE ZACHOWANIE.

Widzę, że kolejna osoba szukająca tematu żeby się pokłucić i przedstawić swoją prawdę mając g**o a nie racje:) Buśka
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie miałam tak nigdy, mam tylko tak w stosunku do mojego faceta, ale .. to nic złego, wiele osób tak miewa i jest to najczęściej automatyczne ;-)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Nie reagować, robić swoje, lekarzem jest, a TO NIE BYLO PROFESJONALNE ZACHOWANIE.

Widzę, że kolejna osoba szukająca tematu żeby się pokłucić i przedstawić swoją prawdę mając g**o a nie racje:) Buśka
Na jakiej podstawie twierdzisz a nawet wykrzykujesz to że lekarz nie zachowywał się profesjonalnie?
Byłaś przy tym?
Jeszcze oczerniasz kolegę... i lekarza...
Wiesz więcej o zaistniałym zdarzeniu które wypisała autorka? Podziel się swoją wiedzą.

Uzasadnij swą wypowiedź. Oczywiście zakładam ze Ty wiesz lepiej jak powinien się lekarz zachować i co więcej zrobił prócz tego że się uśmiechnął i spojrzał na pacjentkę...
 

maslanawodzionka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
2
Dobra zachował się PROFESJONALNIE:p lepiej Wam?

Jego zachowanie było nie taktowne. Z tego co opisała autorka wynika, że jest zawstydzona, a lekarz POWINIEN nie dopuścić do takiego odczucia pacjentki. W ogóle co Wy tam mozecie wiedzieć, przeciez to badanie ginekologiczne, samo w sobie dla znacznej części dziewczyn krępujące.

USSJ, tyle masz do powiedzenia:)? Pozdrawiam. Tępa analfabetka:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry