Botkiiiii

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Witam :)

Jakoś na początku wiosny zakupiłam sobie botki na dość wysokim obcasie, które nosiłam praktycznie tylko do rurek dżinsowych.
Jednakże robi się coraz cieplej i chciałabym móc je zakładać nie tylko do spodni - i tu pojawia się problem,
bo botki mają dość ciekawe wycięcie z przodu, które pewnie jakoś się specjalnie nazywa ;p ale ze mnie jest "modowy" młotek.

Dodaję fotki:
http://img194.imageshack.us/img194/185/s6303849.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/4203/s6303850.jpg

I pytanko: do czego można je zakładać, żeby nie wyglądać jak pajac? :p
Z góry dzięki za odpowiedzi :*

p.s. dodam jeszcze tylko, że jestem szczupła ale niska (165cm).
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Jakiej spódnicy? Ołówkowej, za kolano, przed kolano, rozkloszowanej, obcisłej? ;p
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
A ja powiem jedno: botki wszelkiego rodzaju są okropne i ja na Twoim miejscu w ogóle bym ich nawet w sklepie nie założyła a co dopiero w tym chodzić...
Ale jak już kupiłaś to trudno. Do spódnicy to może pasują ale chyba krótkiej i nieobcisłej jak już :]
 
K

kinga_sc

Guest
oj... okropieństwo, jak można w ogóle coś takiego założyć?


ale do jakiejś kiecki ala wieś tańczy i śpiewa pasuje, bo nie widze w tym nic interesującego, wali tandetą na kilometr
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
oj... okropieństwo, jak można w ogóle coś takiego założyć?


ale do jakiejś kiecki ala wieś tańczy i śpiewa pasuje, bo nie widze w tym nic interesującego, wali tandetą na kilometr

To było zbędne, zwłaszcza, ze nic nie wnosi do tego tematu ;) Grunt to troszke myslec, zanim sie cos napisze "sensownego" no i czytanie ze zrozumieniem się kłania bo nie pytałam o opinię tylko o coś innego :) :papa:

Maharet no własnie nie do wszystkiego pasują :( Próbowałam kombinować ze zwykłymi spódniczkami czarnymi do kolana ale to optycznie mnie "ściąga w dół" i pogrubia. Chyba będe musiała zainwestować w ołówkową :p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
bardzo ładne te botki :) też takich kiedyś szukałam, ale nie było na moją nogę :/
wydaje mi się , że będę akurat na ołówkową spódnicę ;)
 
K

kinga_sc

Guest
a tak na serio jeżeli jesteś niska to broń boże żadnych spódnic za kolanko, może być jakaś tunika, leginsy, albo jakieś rajstopki kolorowe:)

poza tym popróbuj ze spodenkami, do tego jakieś bolerko, widziałam dziś taką dziewczynę fajnie to nawet wyglądało
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Pasują do wszystkiego:) Trochę pokombinuj z nimi i przekonaj się, w jakich zestawieniach ci najbardziej pasują:)
Znalazłam trochę fotek:

blake_lively_botki_z_wyciec.jpg
Botki..jpg
402_1.jpg
olivia_2009_04_01_1_rzecz_na_2_sezony_pdf_k_1.jpg
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
oj... okropieństwo, jak można w ogóle coś takiego założyć?


ale do jakiejś kiecki ala wieś tańczy i śpiewa pasuje, bo nie widze w tym nic interesującego, wali tandetą na kilometr
Dlaczego Ty rzadko odpowiadasz na konkretne pytania?
Wg mnie pasowałaby prosta ołówkowa, grafitowa spódnica za kolano ;)
 
Do góry