Bon Jovi

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Czy na tej stronce mam nadzieję poznać fanów owego zespołu - choć jednego?
Napiszcie co o nich myślicie. Aha, jak byście mogli wejść na www.bonjovi.pl i podpisać petycję
w sprawie ich koncertu w Polsce. :D Przecież nic to was nie kosztuje a fani zespołu byliby bardzo wdzięczni BB)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
kiedys bardzo lubialem ale teraz jakos zapomnialem o tym zespole i dawno nie sluchalem, ale dalej mam duzy szacunek do tej muzyki i do zespolu. Poprostu fajnie graja a piosenka It's My life przypomina mi podstawówke :D
 

.paulinka.

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
mam w domu 2 płyty i od jakiegoś czasu się zbieram do przesłuchania ich, ale jakoś czasu znaleźć nie moge...

po za tym, znam 2 piosenki (wiem, nie ma się czym chwalic xP)

"it's my life" i "have a nice day"

lubie je ^^

ja przesłucham resztę, to się wypowiem
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
A co z petycją?? Podpisaliście?? Bo tak bardzo marzy mi się aby ich zobaczyć na żywo
--- choć ten jeden jedyny raz!! O tym marzy zresztą cała masa ludzi.
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
A co z petycją?? Podpisaliście?? Bo tak bardzo marzy mi się aby ich zobaczyć na żywo
--- choć ten jeden jedyny raz!! O tym marzy zresztą cała masa ludzi.
BonJovi jest swietne. Moze lepszy pomyslem bedzie zbieranie kasy na koncert za granica niz czekac na koncert w PL.
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Może i dobry pomysł, tylko że nie miałabym z kim jechać.Niestety.
A sama nie mam zamiaru wybierać się za granicę.
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
Może i dobry pomysł, tylko że nie miałabym z kim jechać.Niestety.
A sama nie mam zamiaru wybierać się za granicę.
Gdybym mial jechac sam to raczej tez balbym sie :) Ale nie wierze, ze nie znajdziesz kogos chetnego na koncert.
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
No niestety nie otaczają mnie sami fani zespołu, tacy ktorzy lekką ręką wydaliby kasę na ich koncert.
Jeszcze zagranicą, z czym się wiążą dodatkowe koszty. Tylko ja jestem takim "maniakiem" ;)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ja również bardzo lubię ich muzykę. Szczególnie podoba mi się utwór "It's my live". :eek:k:
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Jak dla mnie totalna średniacha...

a teraz anegdotka: kiedyś moi kumple rozmawiali przy mnie i mojej matce o muzyce. Jeden z nich powiedział, że słucha takiej klasyki jak Bon Jovi. Oczywiście ja i matka _(upodobania muzyczne - patrz mój nich, avatar, sygnatura i ogólnie hard rock i rock progresywny i psychodeliczny lat 60, 70, 80) parsknęliśmy śmiechem :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja nawet lubie.. Troche nie mój styl, ale czasami fajnie posłuchać.
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
ja myślę że tu bardziej chodziło o to, że Bon Jovi raczej klasyką jeszcze nie jest...


Nie jest klasyką. Hmm,ciekawe. Jeśli zespół który od 20 lat istnieje i jest znany oraz ceniony na całym świecie ,
nie jest dla was klasyką. To ja nie wiem co? Aha, już wiem klasyką może być tylko i wyłącznie to co wy słuchacie.Tak? <_<
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Dla mnie klasyką jest to, co jest legendą, czymś, co ustala nowe trendy, propaguje je, jest wybitne, coś, co jest znane i ma fantów na całym świecie, zespól, którego tytuły i kładki płyt lub teksy piosenek czy twarze muzyków są znane na całym świecie. W Bon Jovi nawet połowy z tego nie widzę.
 

Pussy Monkey

Zbanowany
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
340
Punkty reakcji
0
Wiek
33
anecik jest tak zwaną, fanatyczną wielbicielką, zatem nie sposób jej przekonać.
 

.paulinka.

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ale może warto coś uświadomić? ;)

ja nie twierdze, że to czego słucham ja, jest klasyką. wręcz przeciwnie, są to dość młode i często nieznane zespoły...

a to, że Bon Jovi istnieje 20 lat... 20 lat to wcale nie jest tak długo, naprawde.
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
anecik jest tak zwaną, fanatyczną wielbicielką, zatem nie sposób jej przekonać.

Mylisz się nie jestem typową fanatyczną fanką. Dobra ale ja będe swoje a wy swoje a nie o to chodzi.
Zakładając ten temat nie miałam na celu wdawania się w spory. Chodzi mi o to abyście pomogli
fanom zespołu ujrzeć ich choć raz na żywo. Ludzie, przecież powinniśmy pomagać sobie nawzajem :)
Napewno nie zaszkodzi wam to. A i ja chętnie wam również pomogę. No to wszystko :p Dzięki.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Dla mnie klasyką jest to, co jest legendą, czymś, co ustala nowe trendy, propaguje je, jest wybitne, coś, co jest znane i ma fantów na całym świecie, zespól, którego tytuły i kładki płyt lub teksy piosenek czy twarze muzyków są znane na całym świecie. W Bon Jovi nawet połowy z tego nie widzę.
no a mnie sie nie przekona do Floydów, bo nie podoba mi sie ich muzyka, i nie uwazam ich za wybitnych chocby nie wiadomo jak ich wychwalano i sie nimi podniecano.....Podobnie nie przekonam sie do: Rolling Stones, Led Zeppelin. Kazdy ma swoich idoli i uwaza ich za klasykow. A Bon Jovi mozna juz zakliczac do wczesnej klasyki, chodz ja za prawdziwa klasyke uwazam The Beatless czy tez Metallice, chociaz nie umniejszam tu zaslug zespolu Johna :)
 
Do góry