Bollywood

ishq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Co sądzicie na temat indyjskiego kina w skrócie bollywood?? ja uwazam ze jest lepsze chyba nawet od amerykanskiego... kocham takie filmy:p

Zgadzam się z Tobą :) Nie wiem czy ten temat jest jeszcze "na chodzie", ale piszę, bo może więcej osób wyrazi swoje opinie na jego temat :) Ostatnio oglądałam "Nazywam się Khan" i muszę przyznać, że zrobił na mnie wrażenie. Ale nie ma to jak "Czasem słońce, czasem deszcz" :) Za każdym razem gdy to widzę, łzy same napływają do oczu :p
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dlaczego nie? Czasem lubię obejrzeć. Nie oglądałam tych najsłynniejszych, raczej jakieś podrzędne, których tytułów nie pamiętam. Lubię ich klimat, podobają mi się też te wszystkie tańce, śpiew, styl życia, rzeczywistość, jaką przedstawiają i.. ubiór :p
 

paula1456

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ja uwielbiam bollywood :lol: Film, który mi się najbardziej spodobał to chyba Dostana/Przyjaźń. Od samego jego początku muzyka od razu wpada w ucho (a nie zawsze tak jest). Także film pt. "Odrobina magii, odrobina miłości" był świetny i momentami wzruszający ;)
 

yuki03

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Również uwielbiam Bollywood. Mnie najbardziej spodobało się "Czasem słońce, czasem deszcz":D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ogladalam pare filmow Bollywood. Sa filmy z tej serii, ktore mi sie podobaja np "Nigdy nie mow zegnaj", jednak to co mi przeszkadza to te ciagle ich spiewanie, bo niezbyt podobaja mi sie ich piosenki.
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
W filmach z Bollywood nie ma prawie nic oprócz tańczenia i śpiewania, a że ja nie lubię filmów ze szczątkową fabułą, to Bollywood nie zajmuje u mnie wysokiej pozycji.
To raczej kino dla tych co lubią takie taneczne widowiska i są w stanie spędzić przed nimi 2 godziny, a czasami więcej czasu.
 
Do góry