Boli mnie straszne mocno:(

Lezka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
A więc mam taki problem..może bardziej problem duszy:( nie bede prosić o rzadne rady..tylko chciała bym może pocieszenia nie wiem sama czego chcę może poprostu dajcie swoją opinię to będzie dla mnie dużo znaczyć..
Byłam z chłopakiem 2,5 roku ..Bylo naprawde pięknie zresztą tak mi się wydawalo..związek był wręcz idealny. Zakochałam się w nim a on we mnie. Robił wszystko co ja chciałam, a ja robiłam to co on chciał. Wzajemnie się uzupełnialiśmy. W związku nietolerowałam zdrady i kłamstwa. W życiiu bym nie powiedziała, że on by mi mógł to zrobić. Miałam klapki na oczach. To prawda pare razy popełnił bład wybaczyłam, ale wciąz czułam ze to ten jedyny, nawet spalam zeby mnie nie zostawil i dlatego ze go kochalam ponad zycie. Pod koniec zwiazku dowiedziałam sie ze mnie zdradzal kilkakrotnie, spotykal sie za plecami nawet z moja kolezanką. Ja tak bardzo zaufałam a on mnie skrzywdził. ale najbardziej boli to że sie wszystkiego wypieral jego ciągle słowa to,, jak mnie kochasz to nie powinnas innym wierzyc tylko mi". Ja ciagle mu tak wierzylam ale wtedy miarka sie przebrała, bolało jeszcze jak sie dowiedzialam ze chodzil na imprezki bez mojej wiedzy. Po rozstaniu czekałam aż przyjdzie zresztą mial taki charakter ze przepraszał.. nie chcialam mu wybaczyc ale samo to wypadało przeprosic, nie oczekiwalam niczego wiecej. Doczekalam sie ale tylko przez esa takie to bylo wymuszone przepraszal..nie wiemdzialam co mu jest dlaczego o mnie nie walczy. Stwierdzialm ze pojde na impreze nie moge sie tak zadreczac siadlam jednemu koledze na kolanach ale na chwile i ktos zrobil nam zjecie potem na nk moj byly to zobaczyl i awantura. Po dwóch miesiacach znalazl se inną. Strassznie boli . Jak myślicie czy on wcześniej juz z nią krecił skoro o mnie nie walczył?...teraz on chce utrzymywac ze mna kontakt.. ale jak myslicie po co?...on ciągle sie usprawiedliwia i twierdzi ze klamal mnie bo bylam dla niego zła...a to ze znalazl se inna to moja wina bo tamtemu moglam nie siedziec na kolanach..Czy on sie usprawiedliwia?...Czy warto o nim tak myslec? boli mnie mysl ze teraz ona zajmuje moje miejsce nie moge tego zniesc...ze sie znia calujeczy przytula
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
słuchaj, on już wybrał i nie rozkminiałbym dlaczego tak jest :) Przyjmij do wiadomości, że byłaś zła dla niego i poszukaj sobie kogoś kto jednak doceni Ciebie taka jaka jesteś.

Teraz to chyba już nie ma większego znaczenia dlaczego on wybrał tamtą... nie ważne czy chciał tobie zagrać na nerwach, czy coś tam innego...

Jak dla mnie nie warty zachodu :p
 

r.j.t.

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Rozstanie zawsze boli, chyba że to Ty zdradzasz i nie masz poczucia winy. Sama wiesz ile razy zdarzało mu się robić dziwne akcje. Nie powinnaś mieć najmniejszych wyrzutów sumienia. Kto jak kto, ale na pewno nie Ty!

Poboli, poboli i przestanie. Zapomnisz o nim, a jak dobrze pójdzie to będziesz pamiętać i wspominać te dobre chwilę, myśląc już o innym, lepszym facecie. Zapamiętaj - TEGO KWIATU to PÓŁ ŚWIATU.

Ty go nie zdradzałaś, teraz widzisz więcej jego wad, wiesz że się starałaś żeby było dobrze, wybaczałaś. Kiedyś musiało do tego dojść, bo jak ktoś raz zdradzi, to już potem zaufanie jest na zawsze nadszarpnięte. A zastanawiałaś się o ilu zdradach nie wiesz? Hę.. pewnie byś się zdziwiła.

Głowa do góry, nie rób głupot, zachowuj się normalnie (choć wiem, po rozstaniu to ciężkie w ogóle do pomyślenia, wiem wiem...) a z pewnością nim się obejrzysz i przestaniesz tym przejmować, jakiś miły, ciekawy, inteligentny facet znajdzie Ciebie.

Grunt to UFAĆ i ... kontrolować - niestety.

Pozdrawiam,
Rafal
 

Lezka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiem ale najgorsze ze go kocham i boli ze zajmuje moje miejsce...boje sie ze juz o nim nie zapomne..Dziękuje za odpowiedz
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
Wiem ale najgorsze ze go kocham i boli ze zajmuje moje miejsce...boje sie ze juz o nim nie zapomne..Dziękuje za odpowiedz


teraz Ci się tak wydaje, ale... zapomnisz (a raczej jego czar przestanie na Ciebie działać :p )

1.Jest taki żar, co pali serce.
Jest taki głód, co czekać nie chce.
Jest taka siła, której siły brak.
To ja.
Jest taka chwila, co trwa wiecznie.
Jest szczodrość, co wyciąga ręce.
Jest prawda, w której całej prawdy brak.
To ty.
Jest taki czas, gdy mogę to powiedzieć głośno.


Ref.
Nie zranisz mnie już więcej.
Dziś tracisz mnie ostatni raz.
Wracam do domu wcześniej.
Ten raz ostatni.

Nie zranisz mnie już więcej.
Dziś tracisz mnie ostatni raz
Posłuchaj jak to pięknie brzmi.
Ostatni.


2.Jest taka myśl, co mrozi serce.
Jest taki strach, co wiąże ręce.
Jest taka złość, po której nie mam nic.
To ty.
Jest taka sława, której nie chcę.
Jest wody dzban, co winem będzie.
Jest taka mądrość, której nie chcę znać.
To ja.
Jest taki czas, gdy mogę to powiedzieć głośno.


Ref.

Mówią, że miłość wiecznie trwa.
Niech trwa beze mnie.

Ostatni raz, ostatni raz.
Ostatni raz, ostatni raz.
Ten raz ostatni.


Poznaj historię zmian tego tekstu


P. Markowska :)
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Kurde... wiesz co :/
Skoro Cię tak mocno boli to weź jakieś tabletki. Może ketonal? Nie wiem jak silny to jest ból, ale na ketonal 100 nie ma mocnych
 

klikana

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
internet
Wiem ale najgorsze ze go kocham i boli ze zajmuje moje miejsce...boje sie ze juz o nim nie zapomne..Dziękuje za odpowiedz


Myślę, że z czasem zapomnisz ten ból. Z tego co napisałaś chłopak nie wart Twoich łez. Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej :).
 

Lezka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Teraz dodał fotki z nową dziewcyną...a jeszcze pamiętam jak nie dawno pisał,, nikogo mieć nie będe po tobie i w nikim sie nie zakocham bo jestes ta jedyną'' tak czy chłopaki specjalnie takie czułe słówka piszą?..
 

paatusiia89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
wiem że to boli ale z czasem zapomnisz o nim. Nie był Ciebie wart skoro cię okłamywał itd. znajdziesz lepszego chłopaka takiego który cię nie okłamie i nie zdradzi. a czemu tak szybko znalazł inną na to pytanie nikt nie odpowie może już wcześniej z nią kręcił może to przyszło nagle to wie tylko on. a takie słówka może chciał żebyś wierzyła w to że jesteś jedyna albo poprostu specjalnie tak pisał żebyś się czuła pewna tego że zawsze z Tobą będzie. Nie zadręczaj się nim. Nie siedź w domu tylko wychodź z przyjaciółmi a wkońcu zapomnisz. trzymaj się
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Teraz dodał fotki z nową dziewcyną...a jeszcze pamiętam jak nie dawno pisał,, nikogo mieć nie będe po tobie i w nikim sie nie zakocham bo jestes ta jedyną'' tak czy chłopaki specjalnie takie czułe słówka piszą?..

Myślałaś, że do końca życia sobie żadnej dziewczyny nie znajdzie po tobie? Wy jesteście takie głupie czy naiwne? Bo już sam nie wiem.
 
Do góry