Bóle serca,dziwne duszności,napady lęku

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Witam od jakiegoś roku mam dziwne kucia serca.Czasem jak mnie zakuje to nie mogę oddychać.Czasem ciężko mi się oddycha,w nocy mam napady dziwne leku.Ze nie mogę zasnąć.Byłem u lekarza.Powiedział ze możliwe ze przez żołądek ale nie wiem czy ktoś z was ma takie objawy.

EKG-Wyszło dobrze.
ECHO też dobrze

Do psychologa chodziłem i okazało się ze nie mam nerwicy
 

Absol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
53°24'N / 2°59'W
Nie pij tyle kawy. Miałem podobne problemy (bez napadów lękowych), poszedłem do lekarza i podobnie - zapisał mi jakieś tabsy na żołądek i ewidentnie zakazał picia kawy. (zakazu oczywiście nie przestrzegam bo nie wyobrażam sobie dnia bez kawy na rozpoczęcie - ograniczyłem trochę i się uspokoiło - czasami tylko coś tam zakłuje ale nie przejmuję się tym zbytnio)
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Nie pij tyle kawy. Miałem podobne problemy (bez napadów lękowych), poszedłem do lekarza i podobnie - zapisał mi jakieś tabsy na żołądek i ewidentnie zakazał picia kawy. (zakazu oczywiście nie przestrzegam bo nie wyobrażam sobie dnia bez kawy na rozpoczęcie - ograniczyłem trochę i się uspokoiło - czasami tylko coś tam zakłuje ale nie przejmuję się tym zbytnio)

Kawy nie pije.a co do lekarza byłem już u kilku i to samo.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
to sa klasyczne objawy nerwicy...ale skoro to nie to...to nie wiem
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
CO do klucia serca i tego ze nie mozesz czasem zlapac oddechu to moim zdaniem zbyt niskie cosnienie bo mam dokladnie to samo i lekarz mi powiedzial ze to prawdopodobnie temu.... Tylko ja jeszcze mam jakies szmery na sercu
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
ja miałam podobne objawy, do tego dochodziły proble z zaśnięciem. To wszystko jest na tle nerwowym
 

angie.

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z miejsca smutku, okrucieństwa i wielkiej, wewnętr
I ja miałam podobne objawy. Na szczęście z tym lękiem rzadziej, ale duszność (zazwyczaj, gdy się zdenerwuję) oraz kłucie serca zdarzają się. EKG i ECHO wyszły poprawnie. Lecz każdy pediatra zwraca mi uwagę, że czuje szmery serca. Lekarze mówią, że od małego mam coś z płatami na sercu (nie mam pojęcia co to takiego) ale że nie ma to praktycznie wpływu na pracę mojego serca.
 

no co ty

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ród Gryfa
A sprawdzał Ci lekarz tarczycę? Przy chorobie tarczycy mogą wystąpić problemy z sercem,bezsenność,nerwowość, dusznośći
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Mi się zdaje, że to nerwobóle, czasem tak mam, że nie mogę wziąć normalnego oddechu tylko strasznie płytkie(miałem tak jak byłem strasznie załamany, ostatnio mi się jakoś nie zdarza). Bolała mnie też ręka takie dziwne uczucie, się nawet przestraszyłem kilka razy. Może masz jakieś problemy, lub często się stresujesz??
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Mi się zdaje, że to nerwobóle, czasem tak mam, że nie mogę wziąć normalnego oddechu tylko strasznie płytkie(miałem tak jak byłem strasznie załamany, ostatnio mi się jakoś nie zdarza). Bolała mnie też ręka takie dziwne uczucie, się nawet przestraszyłem kilka razy. Może masz jakieś problemy, lub często się stresujesz??


ja mam podobnie oddycham oddycham i nagle tak kuje że mogę jedynie płytki oddech zabrać i mam to właśnie w okresie załamania itd. ;s
 

basiaalicja

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Rozumiem Twój niepokój ,tak składa, że też miałam bardzo a nawet bardzo podobne objawy,z czasem coraz częściej to się zdarzało i ten lęk zupełnie bezpodstawny okazało się że to depresja tak zwany odroczony stres , który z czasem bardzo się uaktywnił, proponuję pójść do psychologa.Pozdrawiam
 
Do góry