Bóle pachwiny

LiquidSnake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam! chciałbym się Was poradzić w pewniej sprawie. Otóż tak jak w tytule ok kilku dni odczuwam ból w prawe pachwinie. Ból promieniuje na prawe jądro i wewnętrzną część uda, czasem na całą nogę. W wakacje bardzo intensywnie grałem w piłkę nożną (co dzień po kilka godzin) wtedy też to odczuwałem ale za jakiś czas przeszło, a teraz znowu ból powrócił. Nie odczuwam bólu kiedy np. chodzę, biegam, gram w piłkę, tylko wtedy kiedy nic nie robie: siedzę, leżę etc. Dodam że już ból przechodził, ale wczoraj zagrałem wyczerpujący mecz i dziś się znowu nasilił. Bardzo proszę o jakieś sugestie co z tym zrobic.. Z góry dziękuję.
 
M

Mia

Guest
miałes kiedys moze robioną koronografie?

jesli nie, to obstawiam naciągniety miesien
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
przerwa z graniem/bieganiem na jakis czas...

Tez tak miałem, jest to spowodowane trybem ciągłej, wytężonej pracy mięśni - też nabawiłem się tego od biegania za piłką - musiałem przestać i "trochę przyhamowac", Tobie tez tak radzę.

Jeżeli bez piłki wytrzymac nie mozesz, to po prostu oszczędzaj się, nie biega, im mniej wysiłku dla mięśni, tym mniej później bolą.
 

LiquidSnake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dzięki wszystkim za odp.

Koronografii nigdy nie miałem robionej, a może ją zrobić ? Gdzie się w tym celu udać, do szpitala, poradni czy może gdzieś indziej ?

Może jakaś maść chociaż troche pomoże ? Co Wy na to?
 
M

Mia

Guest
pytałam o koronografie bo to zabieg przeprowadzany przez tętnice udowa dokładniej biegnącej przez pachwine. niektórzy po tym odczuwaja ból. nie sadze bys musiał ten zabieg przechodzic, chyba ze masz problemy z sercem ;)

spróbuj jakis masci d;la sportowców ze srodkami przeciwbólowymi (np ketoprom)
 

esh0

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miałem coś podobnego - jak długo łaziłem (tak, że już czułem zmęczenie) to pojawiał się ból promieniujący właśnie od pachwiny w dół, u mnie lewego, uda. Potem na jakiś czas przestało, a niedługo po tym wyszła przepuklina pachwinowa :) Właśnie jestem 8 dni po operacji, nic przyjemnego. Polecam więc Ci nie lekceważyć tego i udać się do lekarza, niech on to oceni.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Wrzuć na luz, miałem to, przez kilka tygodni mnie bolały mięśnie, pachwina, wszystko. Aż w końcu, pewnego pięknego dnia, coś strzeliło, naderwana pachwina i mięsień = przerwa na 1,5 miesiąca. Odpuść kilka dni, oszczędzaj się na treningach.
 
Do góry