Ból wprzedramieniu

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Mam mały problem......gdy ćwiczę na modlitewniku i gdy unoszę ciężar do góry strasznie mnie napierdziela przedramie przez to nie zawsze robię całą ilość serii nawet wtedy gdy ciężar jest mały i gdy przed ćwiczeniem rozgrzewam przedramię a w żadnym innym ćwiczeniu nie odczuwam tego bólu..
pewnie ktoś powie że powinienem do lekarza ale najpierw chętnie was posłucham.......
 

Egzekju

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tarnobrzeg
Nie rób nic na siłe bo nabawisz sie kontuzji, a wtedy nici z pieknej muskulatury :nie:
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
chodzi ci o bol w kosci promieniowej ?? boli tez jak robisz uginanie na biceps prostym gryfem ?
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
nie to nie kości tylko mięsień przedramienny a dokładnie prostownik
często jest tak że gdy po wykonanej serii odkłada się ciężar to przez moment boli ja mam tak samo tylko przy podnoszeniu i do końca ruchu i tylko na modlitewniku przy żadnym innym ćwiczeniu nie mam z tym problemu.................

a i robię łamanym prostym nie próbowałem
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Bóle przedramion i łokci często są spowodowane brakiem równowagi między bicepsem a tricepsem. Czyli jeżeli ciężko ćwiczysz biceps a słabo triceps (lub odwrotnie) to taki ból może wystąpić.
Spróbuj z innym rodzajem gryfu lub jak to nie pomoże to hantlem w uchwycie młotkowym.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
na uchwycie młotkowym ćwiczę na gryfie łamanym a boli mnie mięsień przedramienny a nie łokieć!!
 

Deidara

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Może.naderwałeś.sobie.mięsień.przy.jakimś.ćwiczeniu.odpocznij.sobie.2.tygodnie.s
maruj.miejsce.bólu.jakąś.maścią.jeśli.nie.pomoże.to.niewiem.radził.bym.iśc.wtedy.
do.lekarza
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Jak Cię nie boli przy innych ćwiczeniach to nie widzę problemu. Bez modlitewnika można się obejść, przynajmniej jakiś czas.
 

Deidara

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
to.nic.nie.da.niepowinien.odpuszczać.sobie.jednego.ćwiczenia.ale.powinien.to.wyl
eczyc.bo.moze.byc.to.cos.poważnego.i.lepiej.to.wyleczyc.jak.najszybciej.a.nie.ryz
ykowac.porzeganie.się.z.ćwiczeniami.na.zawsze(nie.koniecznie.oczywiscie.) :D
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Deidara bez przesady.
Ćwiczę 23 lata i różne bóle miałem. Lekarz tu za wiele nie pomoże. Bo takie rzeczy trudno zdiagnozować.
Jak się przejdziesz po siłowni to prawie każdego coś tam boli. To obojczyk przy wyciskaniu, to przedramię przy bicepsie.
Mnie przedramię boli jak dużym ciężarem robię na triceps francuskie na sztandze, to potem przy bicepsie nie mogę gryfu utrzymać. Ale wiadomo każdy przypadek jest inny.
A taka przerwa może pomóc. Byle by nie nadwyrężać dalej.
 

Deidara

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
dlatego.ja.nie.ćwicze.dla.mnie.takie.ćwiczenie.sprawiające.nie.natrualny.ból.jes
t.głupie.i.niechodziło.mi.o.to.że.on.zaraz.będzie.niepełnosprawny.ale.że.yo.może.
być.coś.poważnego
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
To znaczy, że w ogóle nie ćwiczysz? Bo to grozi kontuzją? Dobrze to rozumiem?

Jeżeli by tak rozumować, to zakochać też się nie warto bo to grozi złamanym sercem :D

A tak na poważnie, to faktycznie w sporcie trzeba być rozsądnym. I jeżeli ktoś wspomina o bólu kręgosłupa, kolan, kłuciu w klatce albo że mu szumi w uszach podczas wysiłku to zawsze w takich przypadkach wskazana jest wizyta u lekarza. Ale drobne dolegliwości często same przechodzą. Nieraz wystarczy zmienić uchwyt a nieraz trzeba sobie odpuścić jakieś ćwiczenie na miesiąc lub dwa.
Pozdrawiam
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
To smutne co piszesz. Mam nadzieję, że to żart.
Ale to już chyba temat do innej kategorii.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
W poniedziałek ćwiczę bica i zrezygnuję z uchwytu młotkowego bo jak przy normalnym zginaniu ze sztangielkami nie boli to i na modlitewniku nie powinno....
Deidara troche przesadzasz przez taki ból raczej kaleką nie zostane :D pozdro
dzięki za wszystkie odp w poniedziałek napiszę jak było na prostym gryfie.......
 

Deidara

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Raczej.nie.niewiem.gdzie.cię.boli.i.co.ale.ardze.sobie.troche.odpuscic
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Miałem odpisać w poniedziałek więc odpisuję
dzisiaj problemów z przedramieniem nie miałem choć ćwiczyłem na modlitewniku trzymając gryf nachwytem to ćwiczenie na przedramię i biceps.
Problemów nie było ponieważ w tym ćwiczeniu udziału nie brał mięsień który mnie bolał.......
narazie zostane przy tym ćwiczeniu bo jest skuteczne lecz ciężkie biorę mniej ciężaru niż na podchwycie
 
Do góry