Ból w... tyłku

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Dobry wieczór wszystkim czytelnikom

Od dłuższego czasu prześladuje mnie ból dupy - tak, właśnie tam boli mnie dość często. Krótki opis.

- pojawia się w nocy, podczas snu,
- umiejscowiony jest w samym środku w/w części ciała,
- ból pulsujący,
- pomaga wstawanie i uciskanie bolącej części.

Boli tak mocno, że muszę zerwać się z łóżka i zrobić małą wycieczkę po pokoju. Szukałem już gościa, którego podejrzewałem o wtykanie mi gwoździa w zad, ale go nie znalazłem.
Czy to może być spowodowane brakiem jakichś witamin, magnezu? Tylko nie każcie mi iść z tym do lekarza - na razie chcę zasięgnąć Waszej opinii. Może ktoś przechodzi przez to samo, co ja.

Pozdrawiam
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Super, spojrzenie na definicję hemoroidów z wiki i już nie jem kolacji. A czy to nie jest przypadłość osób starszych i dlaczego tylko na leżąco? Ja mam dopiero 16 lat!
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
No cóż, opisałeś dokładnie to, z czym i ja się zmagałam rok temu i to były hemoroidy. Radzę czym prędzej udać się do lekarza. Im wcześniej zaczniesz kurację (która nie należy do najprzyjemniejszych) tym lepiej. Bo chyba nie chcesz, żeby te hemoroidy wyszły na zewnątrz?
Póki co pij dużo wody i jedz potrawy bogate w błonnik. I do lekarza!
 

Grandson Syndicate

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
to jest objaw hemoroidów ale nie tylko - w gorszym przypadku może być nowotwór. Lekarz, zwiększenie podaży wody najlepiej mineralnej i dodatkowa suplementacja błonnkiem jakim? proponuje ten artykuł
http://www.artelis.pl/artykuly/21395/najlepszy-blonnik-koniec-testow-koniec-marnowania-zdrowia-i-pieniedzy
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
moja kumpela miała hemoroidy jako 14 latka, więc to grozi w każdym wieku
 
Do góry