ból w klacie (?)

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
wiec nie wiem od kiedy ale juz od dosc dluższego czasu, pomiedzy prawym stkiem a pachwa, albo pod samym sutkiem (dziwnie to zabrzmi ale nie za bardzo potrafie tego okreslic) odczowam dziwny ból zwlaszcza kiedy pochyba glowe w dol lub cos w tym stylu. na poczatku myslalem, że to ze zmeczenia albo cos w tym stylu ale ja odziwo nie cwicze a zwlaszcza tych partii ciala, jak juz to tylko na rowerku smigam ostatnio dosc sporo ale to bym chyba odczowal po obu stronach gdyby to cos mialo z tym wspolnego bo o ile pamietam to nim zaczalem smigac to tez mnie bolalo. Bol ten zawsze pojawia sie niespodziewanie (czasem caly tydzien nic albo i dluzej) ale najczesciej w nocy kiedy ide spac, i nie mam zielonego pojecia czym to jest spowodowane, choroba czy poprostu jakims cudem naciagniete miesnie. Co o tym sadzicie??
Dodam, ze na stan obecny lekarz odpada bo nie dosc, ze jest ho ho ho odemnie to jeszcze za granica siedze i nie za bardzo rozumiem jezyka a chyba jeszcze tu dosc dlugo posiedze :niepewny:
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
A jak jest z Twoim stanem psychicznym ? Masz ostatnio dobre samopoczucie czy raczej gorsze ?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
A byłbyś w stanie określić rodzaj tego bólu?
Czy jest to ból pulsujący, kłujący, ciągły ból tępy?
Czy ból jest stały, czy nasila się z czasem, zmniejsza? Ile czasu mniej więcej trwa?
 

smutasek2

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
hmmmm sam nie wiem jak to określić, tak jak by mnie ktoś mocno uciskał kijem albo uciskał/ściskał, no sam nie wiem jak by to powiedzieć :/
ten ból mam praktycznie nonstop jak pochylam mocno glowe do przodu i jak juz powiedzialem czesto w nocy mam najsilniejsze bole ale do zniesienia ale powoli mnie to zaczyna denerwowac, a tak pozatym to po ostatnim jestem w ciaglem stresie i nie spie do 5-6 rano ale to chyba nic do tego nie ma bo to i tak mialem wczesniej

najgorsze jest to ze nie potrafie okreslic czy to miesnie czy same płuco :|
 

Bartinho17

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Heh też tak czasem mam i nie wiem od czego. Taki kłujący ból w środku klatki piersiowej :/ Czasem naprawdę jest to nieciekawe...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
nie wydaje mi się, żeby to było związane z płucami - problemy z układem oddechowym najczęściej wiązą się z bezdechami czy też problemami oddechowymi (duszności, "brak powietrza", ciężkie oddychanie)
Obstawiam mięsnie klatki piersiowej - być może są to tzw nerwobóle - wywołane stresem, chwilowe skórcze mięśni (może się wydawać, że to od serca)
Wypij herbatkę uspokajającą (z melisą w każdej aptece czy sklepie zielarskim bez recepty)- może po kilku dniach przejdzie? Moze pomoze zasnac? nieprzespane noce mogą ten stan tylko poglębiać
 
Do góry