Ból prawego płuca

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam mam taki problem od jakiegoś czasu mam bóle prawego płuca, wiem ze to nie pluco ale nie wiem co to jest. Bol sie pojawia przy wiekszym wysilku fizycznym a dokladnije przy przyspieszeniu pracy serca, a nie raz tako sie pojawia, jest to mocne kłocie czasami mi trudno oddychac. Gdy mnie boli i nabieram powietrze a potem powoli wydycham czuje tam lekkie uderzenia zgodne z rytmem bicia serca, a jak podskakuje to czuje jakby sie tam cos odklejalo i se latalo, nawet to slysze w sobie... co to moze byc?:\ raz bol ustapil az po 3 dniach, a jak sie zaczelo mialem wrazenie ze zdretwiala mi prawa reka.. bole byly rzadko do dzis, trzyma mnie juz pare dni
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
najpierw sie chcialem dowiedziec co to moze byc, bo raz mam tak ze boli, a ra zjest wszystko w porzadku? moze nadarmo pojde do lekarza? albo to zwykly objaw? NIE WIEM, DLATEGO ZAPYTALEM, a jak nie umiesz mi pomoc, nie wypowiadaj sie
 

sonic hedgehog

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
304
Punkty reakcji
9
Wiek
35
Miasto
Poznań
Przecież ból w okolicach klatki piersiowej to bardzo niespecyficzny objaw, może charakteryzować multum rzeczy. By cokolwiek móc powiedzieć, trzeba byłoby Cię obejrzeć i osłuchać, a jak mam to zrobić przez forum? Także pomagam Ci w jedyny możliwy sposób, radząc pójście do lekarza. Inna forma pomocy i stawianie diagnozy przez forum będzie głupotą.
 

sonic hedgehog

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
304
Punkty reakcji
9
Wiek
35
Miasto
Poznań
Jeśli chodzi o ból w klatce piersiowej? Począwszy od Twoich imaginacji, poprzez wszelakie neuralgie, w tym półpaścową, zapalenie opłucnej, skończywszy na niedrobnokomórkowym płaskonabłonkowym raku płuca naciekającym opłucną, zaciskajacym zapaleniu osierdzia, dławicy wazospastycznej Prinzmetala. I wiele, wiele innych.
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
nic nie rozumiem... :( a jak juz mnie nie boli od dlugiego czasu wszystko jest dobrze, isc czy nie? czy isc jak znowu zacznie bolec?

nic nie rozumiem... :( a jak juz mnie nie boli od dlugiego czasu wszystko jest dobrze, isc czy nie? czy isc jak znowu zacznie bolec?
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Nie idź po co, predzej cie lekarz zabije niz ten bol co?
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
no dobra pojde, ale gdy zacznie bolec i sie jakby "odklejac", bo teraz to chyba nie mam co (jest normalnie)
 
Do góry