Ból po operacji na żylaki

PITER01017

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
Moja babcia ma 69 lat.Ma problemy z żylakami.Miała otwartą rane podudzia na lewej nodze.
1 kwietnia miała operację.Od operacji minęło 13 dni a noga nadal ją boli...czy to normalne?? Dodam jeszcze że choruje na cukrzycę.

prosze o pomoc. .
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem to taki ból może utrzymywać się około tygodnia,ale czy dłużej? Nie jestem pewna. Warto skonsultować się z lekarzem w tej kwestii, tym bardziej,ze twoja babcia jest chora na cukrzycę. Nie zwlekajcie
 
N

nianiaSweet

Guest
wszystko przez to, że babcia ma cukrzycę dlatego rana tak ciężko i długo się goi, ja jestem tuż przed zabiegiem skleroterapii, po konsultacjcach w lux medzie dowiedziałam się że zabieg będzie zupełnie bezbolesny więc nie boje się go, licze na profesjonalną opiekę.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
nianiaSweet napisał:
wszystko przez to, że babcia ma cukrzycę dlatego rana tak ciężko i długo się goi, ja jestem tuż przed zabiegiem skleroterapii, po konsultacjcach w lux medzie dowiedziałam się że zabieg będzie zupełnie bezbolesny więc nie boje się go, licze na profesjonalną opiekę.
Radzę uważać, bo jak lekarz to nieumiejętnie zrobi to będzie tylko gorzej. Mi po takim zabiegu popękało mnóstwo naczynek i noga wyglada tak jakbym miała wielkiego siniaka. Nie zeszło to, a minęło już jakieś 7 lat.
 
Do góry