Ból Po Goleniu :/

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
to ja tu z problem do was a wy o szkole :)
jeszcze jej nie macie dosyc, ja jutro jade na zjazd i tak mi sie nie chce a wy mi szkole przypominacie :/
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Kup sobie żel do golenia Palmolive Aloe Vera z aloesem, lub Nivea Pure &CONTROL (taki niebiesko - zielony) z wyciągiem z alg morskich... cena każdego ok. 16zl. Pomaga napewno. Ja mam skóre bardzo wrażliwą gdyż kiedyś miałem trądzik i blizny mi pozostawały. Przez leki mam bardzo delikatną skórę. A po tych 2 skóra nie picze, i nie mam zaczerwienień. Może twój chłopak goli się nakładając odrazu piankę/żel na twarz? Niech najpierw zmoczy go cieplutką wodą, nie letnią tylko ciepłą (taką pod którą nie weszłoby się pod prysznic. Posmaruje i poczeka chwilę. Zarost będzie miękii na 100%.
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
dzieki Łukasz, co za przypadek to tez dla Łukasza :D bo ma wrazliwa skrore biedaczysko moje kochane :)
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
balsamik Nivea wlasnie zawiodl, nie chcial pomoc ;(

a ta woda to na serio ma byc goraca?
tojapierw goraca woda, pozniej zel i nastepnie samo golenie? :)
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jejku, ciepła ma być... napewno ciężko się goli, kiedy próbuje się zimną wodą. Ile wogóle on ma lat, że ma takie problemy... niech spyta się ojca, on napewno wie...
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
lata to on swoje ma, ciepla woda tez sie goli ale cos chyba ma za wrazliwa skore :? bo i tak odczuwa bol.
Ale nic dzieki wam wszystkim za rady :)
Postara sie wyprobowac te kosmetyki co zaproponowaliscie
dzieki
pozdrawiam
 

FaRaOnKa

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moj chlopak tez ma na imie Łukasz i mial ten problem ale on probowal wszystkiego i doszedl do tego ze moze golic sie co dwa dni i to po dluzszej kapieli(jeszcze w wannie) bo wtedy zarost mieknie i teraz jest dobrze :D :p
 

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wystarczy sie nie golić lub uzywać golarek albo golić się tak żeby nie bolało:p i tyle:)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
pamietam rajdowa piosenke w ktorej byly takie slowa:
"gdy moj dziadek byl fryzjerem
golil ludzi glanzpapierem
a jak nie mial glanzpapieru
walil pompka od roweru"
pozdro :lol:
 

kafar45

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
polecam nivea for men :D
taki biały balsam :)
fajniee mrozi cere :p
wiem bo sam używam
polecam!!
 

rafcio1984

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
no to może ja powiem jak ja się golę :p
sposób sprawdzony; raz na jakiś czas się zatnę ale to tylko wina pośpiechu :(

no wiec tak:
golić się rano po przebudzeniu
wtedy zarost jest taki miekciejszy
zarost zmiekczam ciepłą wodą
potem nakłądam piankę Nivea for men (taka biała)
ale nie dłonią tylko pedzlem
i dlugo go wmasowywuje w ciało :D
potem czekam jakieś 3 minutki
biorę maszynkę Gillette Mach 3
i powoli delikatnie się golę
na koncu spłuczam resztki zimną woda
i stosuje balsam nivea for men
i wsio :)
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
i mowisz ze pomaga?
macie wy sie faceci z tym zarostem ale i my kobiety tez nie mamy lepiej :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
:) oj Edis powinno pomoc!

jesli boli po goleniu to na 100% podraznienia i juz wtedy to najlepiej uzywac nivea balsamu po goleniu. wiem z doswiadczenia ;d
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
no niby wiekszoci facetow to pomaga, ale tem moj to jaki ewenemet kompletny stosowal juz ten balsam i nie czul zadnej roznicy :/
no trudno chyba jemu jedynemu przyszlo sie tak meczyc z tym okropnym zarostem, ale juz czasami naprawde mi go szkoda bo naet nie ma czasu pojsc do dermatologa, szkoda mi tego mojego Miska :( dlatego tu sie pytam i szukam pomocy bo moze ktorys z was mial podobny problem i moze pomoc
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Niech probuje po goleniu kremow nawilzajacych. Po goleniu myje twarz zimna woda (chlodzi skore). Uzywam tez pianki do golenia Nivea For Men Sensitive. A kremy rownie dobrze moga byc dla mlodej skory (antybakteryjne), bo z reguly sa delikatne. I moze niech zmieni rodzaj maszynki jakiej uzywa? Nie wszyscy moga sie golic Gillette'ami ;>
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
no uzywa tej cos tam Mach 3 Turbo, skore tez zawsze kaze mu nawilzac jakims kremem, albo sama mu nawilzam tym bambino dla dzieci jest delikatny wiec nei poienien mu zaszkodzic, ale jakos na niego malo co mi dziala :/
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Jakims kremem... To nie moze byc JAKIS krem :p Hmm przede wszystkim niech nie zmienia czesto kosmetykow, rozne kremy, pianki moga miec rozne sklady i dzialanie. Przez czesto zmiane kosmetykow skora moze zrobic sie wrazliwsza. A probowal sie golic maszynka elektryczna?
 
Do góry