Ból nogi podczas biegania.

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Witam mam taki problem a mianowicie od niedawna zacząłem biegac i gdy przebiegnie z 1,5 km zaczyna mnie bolec w prawej nodze nie wiem czy to sciegno czy wiązadło pod kolanem z tyłu.Co to moze byc??
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
brak porzadnej rozgrzewki?
hmm mozliwe ale nigdy czegos takiego nie miałem i sie za bardzo nie rozgrzewałem a jakies pół roku temu kumpel własnie w to miejsce mnie uderzyłem mocno noga.byłem u lekarza przepisała jakies leki i było ok dopóki nie zaczałem biegac
 

biedrona81

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
A ja wszystkim nierozgrzanym polecam ICE GEL. Ja, jak zaczęłam chodzic na siłownię to po treningach smarowałam sobie te partie, na które robiłam cwiczenia ( a był to czasem 2-3 godzinny wycisk). Skutek był taki, ze tam, gdzie się wysmarowałam nie czułam na drugi dzień bólu i mogłam spokojnie iśc do pracy.

Jest kilka rodzajów ICE GELi... Ja polecam jednak ten, który można kupic tutaj: http://www.allegro.pl/item174135100_ice_ge...u_w_polsce.html

Nie zaszkodzi spróbowac...
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
teraz to sie juz porobiło.nawet jak chodze to czasami mnie tak jakby "strzyknie" w tym miejscu i boje sie bo nie wiem co to moze byc.jest chyba malutka gulka bo cos takiego wymacałem co to moze byc???
 
Do góry