ból, ból, ból..

xenixter

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Seks zaczęłam uprawiać ponad pół roku temu. Niestety nadal odczuwam ból podczas wkładania penisa do pochwy( najpierw wchodzi pół penisa następnie po chwilowym "rozruszaniu" wchodzi cały) oraz podczas stosunku czuję "penisa w brzuchu" Jest to nieprzyjemne no i często również sprawia ból... Używamy lubrykantów. Ze straceniem prze zemnie dziewictwa też było ciężko, robiliśmy podchodzi parokrotnie. Co ze mną jest nie tak? Czy może to być również wina partnera(wiem, że jego poprzednie dziewczyny też odczuwały ból podczas wkładania)? Oczywiście mam zamiar wybrać się do lekarza ale wstępnie chciałabym poczytać trochę o tym co może mi dolegać. Proszę o pomoc, mam bardzo wysokie libido a niestety nie mogę w pełni cieszyć się seksem którego wciąż tak pragnę :(
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pochwica
 

paseczek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Diviner autorka tematu pisze, że poprzednie dziewczyny jej partnera również odczuwały ból, raczej niemożliwe, że wszystkie miały tę samą dolegliwość ;) na moje oko Twój partner, droga autorko, ma poprostu trochę większy sprzęt, co sprawia ból a do tego dochodzi dyskomfort psychiczny. ale masz rację, wybierz się do lekarza :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Przebadać zawsze się warto, może poszukajcie pozycji w których penetracja jest mniejsza, płytsza.
Wiem jak to jest kiedy masz wrażenie że przyrodzenie jeździ Ci po brzuchu od środka... nie jest to nic fajnego...i faktycznie boooli :/
Poszukaj pozycji w której masz większy wpływ na głębokość penetracji :)
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dokładnie wybierz się do lekarza.
Jesli nic nie stwierdzi to z czasem powinno przejść
 
Do góry