Boksy parkingowe

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Temat piszę w subforum Kraków, bo firma jest z Krakowa i z tego wzgledu uważam, że teoretycznie w tym mieście powinno znaleźć się najwięcej użytkowników takowych boksów, czyli mam nawiększe szanse na pomoc i opinie. Znalazłem w internecie informację o możliwości zamontowania boksu (nazwijmy to skrytki) w miejscu parkingowym. Sprawa wydaje się interesująca, bo pojemność duża (na zdjęciach widziałem, że mieści sie nawet rower), de facto nie zajmuje dodatkowego miejsca przeznaczonego dla samochodu - skrzynka "ładunkowa" jest ponad maską zaparkowanego samochodu. Zresztą aby nic nie pomylić podam link do strony gdzie to jest dokładnie przedstawione. http://boksy.sabaj.pl/pl/ A teraz moje pytania, nie abym nie miał zaufania do producenta, ale mam zasadę, że producent swoje, a życie swoje. Jeżeli używacie takich boksów, to jak wygląda sprawa ewentualnej zgody na ich montaż. Potrzebowaliście jakiejś? Były z tym problemy. Bo sam pomysł wydaje mi się rewelacyjny. Jakie są wasze opinie na ten temat?
 
Do góry