boks i wygląd

danieellee

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żywiec
Mam pytanko czy przy treningach bokserskich wyrobie sobie też wygląd czy muszę chodzić na siłownie dodatkowo?
i jak najlepiej wyćwiczyć siłę uderzenia?
 
C

compton_style

Guest
Wszystko zależy od diety, bo jeśli będziesz jadł byle co, to będziesz wyglądał jak Eric "Butterbean" Esch, a jak będziesz trzymał dietę to na pewno się wyrobisz. Ale mniej niż na siłowni, bo boks to trening połączenie treningu aerobowego z siłowym, a siłownia to sam siłowy. Ustal sobie dietę białkową, kup jakąś odżywkę (np. milkoshake power protein), bo może ci być ciężko uzupełniać ilości białka po wyczerpującym treningu.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Siłę ciosu można wyrobić ćwicząc uderzenia z dodatkowym obciążeniem lub w wodzie.
 

danieellee

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żywiec
dzięki wielkie:)staram się przybrać na wadzę do 90kg źle się czuje w wadz 70 kg wiem bo schudłem ale wiadomo mamy bardzo intensywne ćwiczenia cały czas w biegu boję się że nigdy nie dojdę do takiej wagi są jakieś ćwiczenia na wagę w boksie bo trener nie chce mi powiedzieć chce żebym chudną a ja nie chce bo mam złe samopoczucie jestem ospały i nie mam siły cały czas jestem w ruchu proszę o informację...
 
C

compton_style

Guest
No normalny trening na masę na siłowni albo ewentualnie podobny w domu. Co do siły ciosu to w większości jest to technika, ale kiedyś czytałem, że pchnięcie kulą czy piłką lekarską pomaga.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Siłę ciosu można wyrobić ćwicząc uderzenia z dodatkowym obciążeniem lub w wodzie.
Jakim obciazeniem? góra hantelek 0.5 kg bo sobie inaczej o tych ćwiczeniach na starość sobie przypomnisz jak cię będa stawy napierdzielały. Siła ciosu to głównie genetyka i technika, jak ktos ma wate w łapie to mu i tak ona zostanie. Radzę nie słuchać sie takich "ekspertów" jak Kulej który mówi ze z Adamka w wadze ciężkiej zrobiłby punchera który znokautowałby by Kliczkę bo sie tylko tym osmiesza.
 
Do góry