bo nie wiem

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
once again ja :bag: bo potrzebuję pomocy. podoba mi się chłopak i nie wiem jak mogłabym się dowiedzieć, czy mam jakieś szanse u niego. ostatnio sytuacja się troszkę pokomplikowała, bo dowiedziałam się, że on podoba się też mojej koleżance. ona mi się kiedyś pytała czy mam jego gadu, a dzisiaj wyskoczyła z tekstem, żebym jej załatwiła jego numer kom. tylko, że ja tego przecież nie zrobię, bo to bez sensu. a tak w ogóle to chodzi o to, że chciałabym wiedzieć czy tak czy nie. niedługo ferie się zaczynają i w końcu to 2 tygodnie wolnego, a prawdopodobieństwo spotkania go wtedy jest zerowe, więc miałabym czas na oddegradowanie się od niego. aa i jeszcze moja koleżanka. nie wiem jak mam to zrobić :( w ogóle nie wiem co mam zrobić :( może od razu lepiej sobie dać spokój...
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No kurde ... niezle jak się podoba Twojej kolezance. Powinnas po prostu obczaic sie czy on ma laske i czy byłby zainteresowany nową znajomością. Spróbuj jakos się zblizyc. 2 tygodnie to kupa czasu jesli bedziesz działac !! Zdobadz sie na odwage i po prostu zagadaj. Uwierz,ze nie bedzie lipy :) Moim zdaniem trzeba ryzykowac , tak więc powinnas się odważyć i zrobic cos w kierunku aby wasza znajomosc była mozliwa.
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
hehe tylko, że ja nie wiem co mam robić :(

ostatnie moje kroki to było w ogóle poznanie go, czasem pogadam z nim w szkole na gadu, ale to tyle.
a ja potrzebuję konkretów i nie wiem jak je zdobyć :(
 

spoot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ZAcznij z nim gadac na gadu... coraz więcej i więcej az poznasz co lubi co nie itp itd;) a kolezance po prostu powiedz jak to jest, ze on Ci sie od dawna podobal, a ona powinna zrozumiec ze bylas pierwsza i ze nie w porządku byloby zarywanie do niego...(przynajmniej doki Ty sie starasz). I problem z kolezanką rozwiązany...
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
koleżance nie powiem. po prostu nie mogę. ona tego nie zrozumie. ona nawet nie wie, że ja z nim gadam na gadu, że w ogóle mam jego numer, boju, że on mi się podoba! i się nie dowie. ja jej tego nie powiem.
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Może narazie nie przejmuj się koleżanką...pogadaj z tym kolegą na gadu
zaprzyjaźnij się i dowiedz czy ma dziewczyne... życze powodzenia :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm troche glupio ze sie twojej kolezance podba... ale to kolezanka czy przyjaciółka? a wogole czy on do ciebie tez czasem zagaduje na gg?
 

spoot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hmm... ale czemu nie powiesz... Jak to dobra koleżanka lub przyjaciółka to będzie wszystko ok. A jak zwykła znajoma lub ktos z klasy nie wiem... to sie nie przejmuj i nic nie mow, powiesz najwyzej jak juz bedziesz go miała...;] a zresztą pewnie ludzie się sami o tym dowiedzą... narazie jedyne co mozesz zrobic to zabrac sie za tego chłopaka;]:) powodzonka:D
 

kamilowski

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ten mały punkt .
Widzisz. Twoja koleżanka próbuje coś robić. Jak naprawde zależy Ci na nim to przebywaj z nim jak najczęściej.Rozmawiaj na luzie potem zasugeruj kawe lub jakies spotkanie ale nie tak zeby odrazu mowic mu czy masz jakieś szanse w jakiś prosty sposób. Życzę szczęścia. Pozdrawiam =)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
Działaj Działaj i jeszcze raz Działaj....
ale jak ja mam działać??
potrzebuje jakichś konkretów :(

Widzisz. Twoja koleżanka próbuje coś robić.
teoretycznie ;)
tylko, że ja mam już fazę początkową za sobą i pod względem znajomości z nim mam nad nią lekką przewagę ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ale wy jestescie madzry 'kolezanka zrozumie' heh..no chyba nie zawsze (; jak wy sobie to wyobrazacie? Hej, ja tez sie w nim zabujalam, no super :D o lol .
Wiem cos o tym, bo sama mialam taka sytuacje (;
Mojej kolezance podobal sie taki chlopak, i mi tez, tylko ze ona o tym powiedziala a ja nie (;
Nie chcialam go stracic i nie chcialam stracic jej, postanowilam, ze zaczekam na rozwoj wydarzen, przeciez chlopa tez swoj chlopak ma, heh , sam zdecyduje.
I szczerze to nie dzialo sie nic (; hihi :p
A teraz? nie wiem co z nia, zy jej sie podoba nadal, czy nie. Mi tak i chyba ja jemu tez ^^, no chyba nie musze mowic, zakonczenia..:D
Zblizamy sie do siebie, ale ona albo tego nie widzi, albo toleruje :p
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
hmmm wiecie co. w/w koleżanka ma jego numer. a on dowiedział się, że mi się podoba. i co teraz? :(
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Dowiedział się. ?
I jak zareagował.?
Jeżeli już wie to nic straconego, trzeba działać.
Może z nim pogadaj.?
Nie wstydz się. (;
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
powiedział uwaga bo cytuję : 'nie wiem, muszę się zastanowić"
blee i co teraz?
myślicie, żeby z nim pogadać, czy dać sobie spokój?
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
i co ja mu mam powiedzieć :(
on ucieknie jak mnie zobaczy :( :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wiesz, mozesz z nim pogadac, ale nie wiadomo, skoro jest niezdecydowany, to daj mu troche zcasu...
moze cos sie zmieni, nie naciskaj, chlopaki ale raczej nikr cyba nie lubi nachalnych osob :D
 
Do góry