Błyszczyk / Pomadka/ Szminka....co Kto Woli

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mi tam zawsze mówili ze te błyszczyki to sama chemia :p i są tylko w formie ozdoby zeby sie usta świeciły a nie dla ochrony. Ale sie na tym nie znam
Zawsze kupuje sobie smakowe pomadki ochronne z nivea<mleko z miodem, wisnia,owoce leśne....mniam...> mialam juz wszytkie smaki i sa przepyszne :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja jak posmaruje sie błyszcykiem i potem np. go zjem to mam głatkie usta.
Narazie smaruje się wazelina ochronną :p malinową..... jak wychodze z domu, a tak jak na dworze zejdzie to mam przy sobie szminke taką z Avonu z Vision tą najciemniejszą :p
Błyszczyki mi sie pokonczyły, ale musze te skonczycz rzeczy .....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Zdecydowanie uwielbiam błyszczyki ! i najlepiej z dobrym smaczkiem ,żebym smakowała chłopakowi :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Mi zostały tylko diwe szmineczki jedna tak cudzie pachnie waniliono :D
A i mam taka szminke w kretce :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
błyszzczyk oczywiscie, obecnie waniliowy z jakiejś firmy na A (nie chce mi sie szukac terebki żeby sprawdziec :) ) jeśli nie to z avonu lub yves rocher - ale tym razem szminki :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tylko blyszczyki najlepiej owocowe a teraz mam z Palomy wieloowocowy i z avony taki jakis tam Extreme czy tam jak :) Ale to tylko na specjalne okazje a ten z palomy to na codzien :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
na specjalne okazje? czyli na jakie? :p
ja w sumie uzywam jednego, chociaz mam wiecej i oststnio jakos mi moda na malowanie przeszla :)
 

zofka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bla ble blu...
Ja najbardziej lubie pomadki NIVEA!!!! czasem uzywam blyszczykow ale ich ne za bardzo lubie to tak sie kleja i w ogole...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No np na duskoteke lub na jakies powazniejsze wyjscie... :)Jest dosc trwaly ale byl drobi wiec trzeba oszczedzac :p
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
extra są błyszczyki ;) ale ja nie patrz na firme, tylko na kolor :D ładne są różowe wpadające w fiolet albo brązowe :)
 

Bzunia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
W mojej kosmetyczce można znaleźć bez przesady z 12 błyszczyków do ust. Uwielbiam ich kolor... (preferuje jasny).. te migające drobinki. ALE... niestety błyszczyki nie są zbyt trwale ( i wcale nie chodzi tu o firmę, mam jeden z IsaDora niby rewelka ale i tak nie utrzymuje sie zbyt dlugo)... dlatego zainwestowalam w pomadke firmy Loreal ze swiecacymi drobinkami. Jestem naprawde zadowolona.. oczywiscie przed nalozeniem pomadki usta smaruje kremem nawilzajacym albo pomadką ( nie ma nic gorszego niz jak ktos ma suche usta, pomaluje sie a pozniej kosmetyk dziwnie sie "zbiera" na popękanych częściach warg) no i tak wymalowana smigam spokojnie pare godzin bez obawy o usta :D:D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja tam błyszcyk na suche usta daje bo nie mam popenkanych a błyszczyk i tak mi nawilza usta :D
 

Bzunia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Polecam Błyszczyk L'Oreal Glam Shine :) Wypasss sprawa!
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ZDECYDOWANIE SAMA POMADKA OCHRONNA ALE JEŚLI CHODZI O MARKE TO DOBRE BLYSZCZYKI MA LOREAL NIEKTÓRE RIMMELA TEŻ SĄ OK PROBLEM W TYM ŻĘ Z REGUŁY BLYSZSCZYKI SIĘ STRASZNIE KLEJĄ I ZOSTAWIAJĄ TAKIE DZIWNE UCZUCIE NA USTACH ALE TAK JAK NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ TO POLECAM FIRMĘ LOREAL I RIMMEL A JEŚLI CHODZI O POMADKI KOLOROWE TO ASTOR MA JEDNĄ FAJNĄPokaż załącznik: 7169Pokaż załącznik: 7170Pokaż załącznik: 7171
 
Do góry