Błysk W Oku

laura.tomaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
słyszałam, że są takie specjalne krople do oczu, po których te oczy właśnie ładnie się błyszczą. spotkaliście się z czymś takim?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
takie cos jest uzywane u aktorow gdy musza w jakiejs scenie plakac :p chcesz tak wygladac?? :D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja znałam taka dziewczyne która miała takie jakby cały czas "mokre oczy", takie fajne żywe.
Podobało mi sie to u niej, ale u mnie cóż wątpię, żebym ciekawie wyglądała.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Jeśli chcesz sobie kupic takie kropelki to poprostu idź do apteki i powiedz farmaceutce o co Ci chodzi
 

kaasik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Krople do oczu by błyszczały??-trochę dziwne, a nie lepiej być poprostu sobą a nie kimś na pokaz???
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Krople do oczu by błyszczały??-trochę dziwne, a nie lepiej być poprostu sobą a nie kimś na pokaz???

można też być po prostu sobą i nie chodzic do fryzjera i zarosnąć jak małpa, nie kupować nowych ciuchów, bo w koncu sobą jesteś bez nich, nie uzywać kosmetyków, bo jeszcze przez przypadek zakryjesz swoje pryszcze i juz nie bedziesz sobą

ja uważam, ze fajna sprawa takie kropelki, zwłaszcza jeśli mamy zmeczone oczy lub balowalyśmy całą noc ;) gdybym mogla to chyba tez bym sobie sprawila, chociażby z ciekawości :p
 
Do góry