bluza

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Potrzebuje się dowiedziec skąd wziąc taką bluze jak na zdjęciu poniżej...

Chodziłoby mi o link do allegro bądź coś podobnego. Ewentualnie mogą byc linki do podobnych bluz, chodzi o to żeby tło pod nadrukiem czarne było i nadruk był chociaż podobny ;)




bluzza.jpg
 
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
to mi troszke przypomina bluzy z yorketa...tyle ze namre nie byly rozpinane :)
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
a mi to przypomina bluzy z housa albo croppa :p
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Mito przypomina bluzy z kolekcji Cropp o nazwie ADD FUEL TO THE FIRE, ale jak narazie kolorowych nadruków na meskich bluzach nie widzialem :(
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Czesto wchodze do new yorkera i nie kojarze takich fajnych bluz.

A moze Wy widzieliście gdzieś jakas fajną fioletową bluzę, albo z czymś fioletowym, ale nie chodzi mi raczej o fioletowy napis. Allegro przejzalem juz cale ;]
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
fiolertowe fajne, sa, a raczj byly w croppie...teraz sa w yorkerze, h&m C&A ale sa nedzne...mowie o jednolitych fioletowych xp
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że lepiej będzie, jeśli poszukasz w sklepach stacjonarnych. Na Twoim miejscu wybrałbym się do sklepów typu house, cropp town - oni bardzo często mają w asortymencie takie rzeczy. Możesz jeszcze rozejrzeć się w New Yorker - tam też można dostać różne, ciekawe bluzy, które mogłyby Ci się spodobać.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
W takich sklepach jak cropp town, house, diverse, new yorker często są bluzy z takimi czarno białymi nadrukami. Przynajmniej ja często takie widuje. Sama mimo wszystko wolę coś bardziej spokojnego, jak na przykład taka bluza
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
bardziej chodzi nie o to zeby bylo ocze je**a, tylko taki spokojny wzorek w stworki jak ta podana przez autora tematu :}
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
jestem zdania, że możesz poszukać w sklepach internetowych np. ekstrawagancko.pl , bo w sieci możesz znaleźć w zasadzie wszystko... i czasem łatwiej jest znaleźć coś oryginalnego, w sklepach interferonowych niż w sklepach stacjonarnych...
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
jestem zdania, że możesz poszukać w sklepach internetowych np. ekstrawagancko.pl , bo w sieci możesz znaleźć w zasadzie wszystko... i czasem łatwiej jest znaleźć coś oryginalnego, w sklepach interferonowych niż w sklepach stacjonarnych...

w sklepie internetowym nie przymierzysz ubrania xdxp
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
ale czesto są podane wymiary wiec zaden problem zmierzyc jakis ciuch ktory masz przy sobie ;]
 
Do góry