BlOnD czy CzErŃ???

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
Każdy ma swój gust ale blondynki takie jak Motylek się opisywał są Z*J*B*S*E. Ja tak sądze a wy.
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Raczej nie robi mi różnicy kolor włosów u dziewczyny. Kazda ma coś w sobie i kolor włosów nie zawsze jest ważny.
 

jaxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
32
Punkty reakcji
0
mi najbardziej podoba sie naturalny blond (nie za jasny) :D mam slabosc do dziewczyn z takim kolorem wlosow :p

POZDRO :D :D :D
 

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Lubię u dziewczyn ciemne włosy, ale nie każdej pasuje taki kolor, więc moga być i blondynki :] :]
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
meheheh.... a moze teraz liczba sie powiekszyła ???
pozdrawiam :*
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
heheh być może ;)

Ja teraz do moih blond włosków i piwnych oczków zrobiłam sobie troszkę pasemek czekoladowych :)
Fajnie to wyglada :)
 

exstasy9

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Zdecydowanie Blondyki niewiem....... ale tak strasznie mnie pociągaja!! Mają to coś w sobie :):):):):)
 

Attachments

  • misiu_na_ksiezycu.gif
    misiu_na_ksiezycu.gif
    12,5 KB · Wyświetleń: 8

WYSEK071

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wrocław
uwielbiam jak kobieta ma czarne wlosy(oczywiscie na glowie)hehe.....wzbudza to we mnie no nie wiem jak to okreslic....poprostu odrazu jestem zainteresowany (moj glos wewnetrzny mowi mi:weż ją)
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja mam długie,czarne włosy,mój facet ma orzechowe, bardzo mi się podobają!
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja też mam czarne... do połowy pleców i mi odpowiadają...Chociaż planuje je ściąc na krótko, ale to się zobaczy :)
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Ale ja jestem ruda i niesmiala ;)

P.S. A co z teoria, ze tak naprawde wyglad sie nie liczy?!
P.S.II. Ja dawno przestalam w nia wierzyc :p
Nie dziwi mnie tradycyjna niechęć Polaków do osób o rudych wlosach. W końcu ze strony rudych, germańskich najeżdzcow, wiele pokoleń naszych przodków cierpiało. Rudy stał sie więc synonimem zła a więc i brzydoty. Do dziś przekazuje się tą tradycje w wielu polskich rodzinach. Niektórzy ludzie traktują takich / szczególnie dziewczyny- chłopakow/ jak tredowatych. Prawie wszystkim nie podobają się rudzi chlopcy. Prowadzi to do tego, ze rudzi czuja sie troche wyobcowani, inni i łatwiej wpadaja w kompleksy.
W innych krajach jest inaczej. Ale tam, ludzie kochają i doszukuja sie piekna w tym co ich otacza, nie myślą o wyprawie po zlote runo. Polki, w wiekszości blondynki, od dawna zafascynowane są typem śródziemnomorskim. W krajach zachodnich, germańskich, kobiety nie przejawiaja tak często takich fascynacji. B)
 

Attachments

  • Arek.jpg
    Arek.jpg
    134,4 KB · Wyświetleń: 18
Do góry