Blokersi

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No ciekawa tematyka.....
Już sama nie wiem....
Nie powinnam z nimi przebywać...
Nie wiem co mnie do nich ciągnie...
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Ja mam wielu ziomków z bloku z kapturem na głowie co często lola kręca i lubią przypalić.(Ja sam nie mam kontaktu z zielskiem i innymi specyfikami). Chłopaki te są bardzo sympatyczne i często bywa z nimi smiesznie. A mi nigdy nic się nie stało na zadnym z oś. w Krk. bo nie wygladam na FRAJERA...


Dokladnie ten sam schemat działa ze zwierzętami...
Drapieznik atakuje słabą lub chorą szutuke albowiem ta ma najmniejsze szanse na obrone - atakuje owego FRAJERA! =)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja mam wielu ziomków z bloku z kapturem na głowie co często lola kręca i lubią przypalić.(Ja sam nie mam kontaktu z zielskiem i innymi specyfikami). Chłopaki te są bardzo sympatyczne i często bywa z nimi smiesznie. A mi nigdy nic się nie stało na zadnym z oś. w Krk. bo nie wygladam na FRAJERA...


Dokladnie ten sam schemat działa ze zwierzętami...
Drapieznik atakuje słabą lub chorą szutuke albowiem ta ma najmniejsze szanse na obrone - atakuje owego FRAJERA! =)
za porównanie ludzi fizycznie słabszych do frajera 20%... ach wreszcie ktoś kto porządnie prowokuje, nie jakaś lolita ;]
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
A mozesz zacytować fragment w którym dokładnie padło to porównanie "fizycznie słabszych do frajera"? =)
Z tego wynika, że uważasz mnie za osobe fizycznie mocną... - Dzięki buziak ode mnie! =**

Jednak uważam, że niesłusznie dostałem ostrzeżenie, gdzie moge sie z tym odwołać i do kogo?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No cóż ja frajerem nie jestem, ale też uważam, że z moimi 'ziomkami' też jest bardzo śmiesznie. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że to nie są ludzie na moim poziomie i będę schodziła przez nich w dół. A moją ekipę tworzą młodzi ludzie, którzy w przyszłości mogą być typowymi blockersami. Jest nas tylko czwórka, (2 braci w wieku 15 lat, kumpela 19-letnia i ja jestem najmłodsza) myślę, że trzeba korzystać z życia, bo w późniejszym wieku nie będzie kiedy.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Taaa....to w takim razie jak nazywać osobę szeroką w barach - Blockers?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
moją ekipę tworzą młodzi ludzie, którzy w przyszłości mogą być typowymi blockersami. Jest nas tylko czwórka, (2 braci w wieku 15 lat, kumpela 19-letnia i ja jestem najmłodsza) myślę, że trzeba korzystać z życia, bo w późniejszym wieku nie będzie kiedy.
to faktycznie niezła banda :D strach się bać
za porównanie ludzi fizycznie słabszych do frajera 20%
?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No my to jesteśmy początkami blockersów - jak teraz nie przestanę z nimi się zadawać to za 2-3 lata będę blockersem z krwi i kości. Ciągle stoimy pod klatką/siedzimy na ławce i slonecznik dłubiemy.
No i czasem nasza rozmowa zejdzie na "te" tematy :p
Na naszym osiedlu są "prawdziwi" blockersi - chleją kiedy się da, ćpają niektórzy a wcale dużo starsi od nas nie są, o około 5-6 lat.
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Dokładnie o to chodzi, ten koles nie wie o co mu chodzi...Profesor Uniwersytetu Jagielońskiego który bedzie szeroki w barach zalicza się do grupy blokersów...? - Smiech na sali Panie Moderatorze... =)

Apropo Ciebie uraza to co ja napisałem...Mnie uraza to co napisał ten koles w temacie... "SCIERWO KTÓREGO NIENAWIDZE" - za to powinien być BAN!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
już mówiłem, nie mogę zbanować kogoś kto pisał coś zanim zostałem tu modem, ale zmieniam opis tematu żeby nie obrażał Cię.
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
To zmień w takim razie to 20% na 0%...Bo tylko zmiana w stosunku do 20% które dostałem zupełnie nic nie znaczy...
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Tam pisze wedłóg mnie a nie wedłóg wikipedi.pl panie Profesorze...


Jak cytujesz to tak zeby miało rzeczywisty sens wypowiedzi... =)
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Dat werde ich ganix machen weil PL meine zweite Sprache ist...


Popraw me bledy wiec... - Widzisz wole mowic w 4 językach niż tylko "poprawnie" po polsku...
 
Do góry