blokada przed mamą?

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
powiedzmy że mam 15 lat a mój chłopak 21.. chciałabym to powiedzieć mamie ale nie potrafie i nie wiem dlaczego. Jakbym sie wstydziła -.- może jest to też spowodowane tą różnicą wieku między mną a moim chłopakiem ale moich rodziców różni 7 lat więc może mama zrozumie jeśli jej powiem? Boje się jej reakcji.. Co mam zrobić?
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Przełam się i powiedz. Mówisz, że między Twoimi rodzicami jest 7 lat różnicy. Jednak zależy, w jakim wieku się poznali. Np. między moimi jest 6 lat różnicy, ale poznali się, kiedy mama miała 18, tata 24. Jednak i tak podtrzymuje: powiedz.
 

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
To też zależy czy twoja mama jest typem panikary czy jest raczej w porządku :)
heh, no najgorszy jest typ panikary niestety. moja mama też tak ma, dlatego pewnych rzeczy po prostu się nie mówi. ty sama znasz swoja mamę, więc ty wiesz, czy będzie ok jak jej to powiesz.

sam fakt, że jesteś na takim facetem nie jest zły, nie ma wiekszego znaczenia, jeśli łączy was cos prawdziwego. natomiast wiele jest pary, które dzieli różnica wieku po kilkanaście lat, jednak takiej róznicy czasu nie czuc jak obydwie osoby przekroczyły wiek 20 lat. wtedy zapatrywania na życie są inne/
 

Patusia93:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
ja uwazam ze teraz jest bardzo widaoczna roznica wieku miedzy Wami i, ze kiedys tak nie bedzie widac... ja w tym roku koncze 16 lat, a moj chlopak ma 20, a moi rodzice wiedza i na pewno sie martwia ale jakos rozumieja..:D wiec i Ty powinnas jakos na spokojnie z mama pogadac...;)
powodzenia..:D
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
powiedzmy że mam 15 lat a mój chłopak 21.. chciałabym to powiedzieć mamie ale nie potrafie i nie wiem dlaczego. Jakbym sie wstydziła -.- może jest to też spowodowane tą różnicą wieku między mną a moim chłopakiem ale moich rodziców różni 7 lat więc może mama zrozumie jeśli jej powiem? Boje się jej reakcji.. Co mam zrobić?


powiedzieć.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
powiedziec. W koncu i tak kiedy bedziesz musiala powiedziec o tym mamie.. Wiec lepiej wczesniej...

A co do roznicy, jak dla mnie to niedluza jest miedzy Wami :)

ja mam 18 lat on 25<rocznikowo 26>. Powiedzialam rodzica o nim juz 2 lata temu,z poczatku wiadomo co mowil za stary, nie dla Ciebie. A teraz nie wtracaja sie w moje zycie i łe.
 

hooya

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A co masz niby zrobić powiedz i już.
 

innaboinaczej

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
skądś.
Mysle, ze dasz sobie rade ;) Heh, róznica nie jest duza. Tylko miejac 15 jest od podwojna... bo mama zaraz pomysli, ze chce Cie wykorzystac itd. Inaczej jest jak np ty masz 25 a on 31, inaczej sie patrzy. Ale powiedz jej, matce musi wiedziec ;)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Wiesz. to zależy jakie Mama ma podejście do życia. Jeśli jest "nowoczesna" powinna zrozumieć. Dobrze by było najpierw porozmawiać, a potem zaprosić Ukochanego i przedstawić Mamie. Gorzej jak jest tzw. "starej daty". Wtedy to chyba pozostaje tylko udawać, że kolega jest w Twoim wieku ;)
 

CrystalQueen

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Polkowice
powiedz im.
jednak musisz sie najpierw zastanowić, czy to nie zaszkodzi..
to jest zależne od charakteru twoich rodziców: )
daj im go poznac! zapros go w sobote do siebie.. zje z wami obiad, wypije kawe czy herbate.
rodzice powinni szybko go zaakceptowac, jezeli bedzie sie przy nich normalnie zachowywał; D
 
Do góry